LABVET PODCAST

Labvet.cz

Podcasty pro chovatele, informace z veterinární laboratoře

All Episodes

MVDr. Hana Prausová z Labvetu zpovídá Ing. Tomáše Kubeše z Vetbooku.

Dec 2

25 min 27 sec

Zima je za dveřmi. Jak ji prožije náš pes? Michaela Weidnerová z magazínu eCanis se ptá Bc. Vladimíry Tiché v novém podcastu Labvetu.

Nov 18

44 min 27 sec

Alergie na potravu se nevyhýbají ani našim psům a kočkám. Michaela Weidnerová z eCanisu si o potravních alergiích povídá s MVDr. Hanou Prausovou z Labvetu

Oct 29

33 min 32 sec

MVDr. Hana Prausová z Labvetu a Michaela Weidnerová z eCanisu zpovídají Jiřího Štěpána manažera e-shopu krmeni.cz.

Oct 18

34 min 4 sec

MVDr. Hana Prausová z Labvetu a Michaela Weidnerová z eCanisu zpovídají MVDr. Renatu Kvapilvou, autorizovanou veterinářku pro obor fyzioterapie a rehabilitace malých zvířat.

Sep 30

48 min 22 sec

Michaela Weidnerová z magazínu eCanis zpovídá Bc. Vladimíru Tichou z Labvetu, tentokrát se ptá, jak je to s očkováním a čipováním psů.

Sep 16

53 min 12 sec

Michaela Weidnerová z eCanisu zpovídá MVDr. Hanu Prausovou. Jak na psí hotspoty? Co je jejich příčinou a jak je léčit?

Sep 2

21 min 17 sec

Michaela Weidnerová z eCanisu se ptá Vladimíry Tiché z Labvetu, jak se dívat na genetiku z pohledu chovu psů, jak stavět podmínky pro zařazení do chovu, jaký přístup zaujmout k dědičně podmíněným chorobám a jak vybírat vhodný rodičovský pár.

Aug 12

53 min 8 sec

Michaela Weidnerová z magazínu eCanis zpovídá MVDr. Hanu Prausovou z Labvetu, tentokrát se ptá, jak na záněty psích uší.

Jul 22

27 min 59 sec

Jak na to, aby vzorek donesený do veterinární laboratoře přinesl co nejpřesnější výsledky? Michaela Weidnerová z magazínu eCanis zpovídá Bc. Vladimíru Tichou z Labvetu.

Jul 8

37 min 10 sec

Michaela Weidnerová (eCanis) a MVDr. Hana Prausová zpovídají Petru Pudovou

Jun 24

48 min 27 sec

Michaela Weidnerová z magazínu eCanis zpovídá Bc. Vladimíru Tichou na téma růst štěňat. 

Jun 10

28 min 23 sec

Vnitřní paraziti bývají velmi obtížní a někteří jsou dokonce přenosní na člověka. Michaela Weidnerová z kynologického magazínu eCanis zpovídá MVDr. Hanu Prausovou z Labvetu.

May 27

25 min 9 sec

Michaela Weidnerová z kynologického magazínu zpovídá Bc. Vladimiru Tichou, první dámu české kynologie a veterinární laboratoře Labvet.

May 13

24 min 42 sec

Michaela Weidnerová z kynologického magazínu eCanis zpovídá MVDr. Hanu Prausovou z veterinární labotatoře Labvet.cz

Apr 29

30 min 20 sec

Určení vhodné doby ke krytí feny bývá pro chovatele mnohdy problémem. Laboratorní vyšetření může značně pomoci. Optimální den kryti feny lze stanovit podle vyšetření koncentrace progesteronu v krvi nebo cytologickým vyšetřením stěru z klenby poševní.

Apr 14

35 min 33 sec

Michaela Weidnerová z psího magazínu eCanis zpovídá veterinářku Hanu Prausovou z veterinární laboratoře Labvet. Připravujeme pro vás sérii podcastů ve spolupráci s magazínem eCanis. Další bude v půli dubna reprodukce psů. Příští týden budeme natáčet rozhovor o vnějších parazitech.

Apr 1

16 min 7 sec