AI BOOST Lithuania

By AI Boost Lithuania

AI Boost tinklalaidė - pokalbiai apie dirbtinį intelektą ekspertiškai, bet suprantamai kiekvienam. AI BOOST yra MITA dirbtinio intelekto ekosistemos skatinimo iniciatyva Lietuvoje. Jos tikslas - gerinti sąlygas inovacijoms ir sprendimams kurti dirbtinio intelekto srityje. Iniciatyva teikia konsultacijas įmonėms ir startuoliams dirbtinio intelekto klausimais, skatina diskusijas dirbtinio intelekto tema visuomenėje bei skelbia apie lietuvių pasiekimus dirbtinio intelekto srityje Lietuvoje ir užsienyje.

 1. 1.
  Apie DI baltymų inžinerijoje ir galimybę keisti pasaulį. Pokalbis su startuolio „Biomatter Designs“ vadovu Laurynu Karpumi.
  31:08
 2. 2.
  Apie DI startuolių klaidas ir kaip jų vengti. Pokalbis su Žilvinu Sadausku, AI BOOST akceleratoriaus ekspertu.
  33:14
 3. 3.
  Apie DI gynybos srityje, žvalgybos modernizavimą, etines dilemas ir Lietuvos krašto apsaugą. Pokalbis su Kazimieru Sadausku, IMINT.AI įkūrėju.
  41:37
 4. 4.
  Apie dezinformaciją, "deepfake'us" ir DI valdomus interneto komentatorius. Pokalbis su Viktoru Daukšu, "Debunk EU" vadovu.
  36:28
 5. 5.
  Apie duomenų atvėrimą ir jų potencialą, duomenų valdymą Lietuvoje per pandemiją ir ateities algoritmus. Pokalbis su "Exacaster" vadovu Šarūnu Chomentausku.
  43:44
 6. 6.
  Dirbtinio intelekto sprendimai žirgams - greitesnės diagnozės ir mažiau skausmo. Pokalbis su Rugile Dauliūte, "EquuSight" įkūrėja.
  20:35
 7. 7.
  Dirbtinis intelektas - geriausias kelionių planuotojas? Pokalbis su startuolio "Eddy Travels" įkūrėju Edmundu Balčikoniu.
  21:20
 8. 8.
  Apie DI panaudojimą rinkodaroje, išplėstinį kūrybiškumą ir duomenimis grįstus sprendimus. Pokalbis su Kamile Jokubaite iš "Attention Insight".
  32:57

Listen to AI BOOST Lithuania now.

Listen to AI BOOST Lithuania in full in the Spotify app