Musimy pogadać. Podcast Improkracji.

Improkracja

W tym podcaście chcemy podzielić się z Wami naszymi punktami widzenia na różne tematy. Będziemy szczerzy do bólu, czasem zabawni, a czasem wzruszający, ale przed wszystkim prawdziwi. Będzie o przypałach, porażkach, sukcesach, przygodach i znów porażkach. Obiecujemy mega ciekawe rozmowy i dużą dawkę nas!

All Episodes

Jakie są nasze hobby i zainteresowania? Jak się mówi - hobby czy hobbi? W co wkręcaliśmy się w dzieciństwie? W jakiej kapeli grał Artur i jak to się skończyło? Jaka była pasja Frodo Bagginsa? Czy Cinko zagra mecz w Lidze Mistrzów? Czym latała Natalia?   W tym odcinku dowiecie się, jakie są nasze pasje, jak je pielęgnujemy oraz w czym według reszty bylibyśmy beznadziejni.

Nov 12

43 min 16 sec

Czym jest dla nas komedia? Jak sobie radzimy z problemami i barierami w grupie? Czy w ogóle jakieś mamy? Którą scenę zapamiętaliśmy najbardziej z całych 10 lat grania? Czy lepiej improwizować z przyjaciółmi czy nieznajomymi? Kim był Black Tommy? W tym odcinku dowiecie się, co jest najistotniejsze dla nas na scenie i jakie umiejętności zyskaliśmy w życiu dzięki improwizacji.

Jul 23

1 hr 32 min

Co zabił Artur i dlaczego jest o kulach? Jak może się skończyć odgrywanie seksu na scenie? Gdzie można stracić dudki? Jak się śpi na Wielkiej Krokwi? Jaki festiwal można opisać jako "dredy, eko, namioty"? Czy w ogóle jeździ się jeszcze stopem? Te i wiele innych arcyciekawych tematów czeka na Was w tej pogadance! A więc - zaparzajcie kawusię, ogarnijcie ciacho i czilujcie z wakacyjnym vibem!

Jul 8

1 hr 12 min

Dlaczego Piotrek całuje na scenie z języczkiem? Kto wyszedł z randki? Kto miał jedną, ale porządną randkę, a kto z nas nigdy jej nie miał? Dla kogo całowanie się na pierwszej randce to za dużo? Kto śmierdział rybami i nie zaprosił na randkę? Dlaczego Artur podrywa dziewczyny głównie w pociągu? Kto miał najgorszy pocałunek? Tym razem o randkach, miłościach, przypałach i złamanych sercach!

Jun 25

1 hr 3 min

Czy Improkracja to przyjaciele? Dlaczego Artur jest niemiły? Jak Cinko poznał Gruza? Gdzie jest liceum geniuszy? Co mają wspólnego Natalia z Piotrem? Co nas połączyło i co nas pcha do wspólnego działania?   W naszym "zerowym" odcinku opowiadany jak się poznaliśmy i jak to się dzieje, że jeszcze ze sobą wytrzymujemy.

Jun 17

14 min 24 sec