Optimálně

Optimal Marketing

Svět marketingu, online reklamy, technologií, automatizace ale i lidských příběhů, radostí a strastí kolem. Jo a taky hodně kafe.

Přináší agentura Optimal Marketing.

All Episodes

Již sedmým dílem pokračuje náš seriál rozhovorů s členy týmu Optimal Marketing. Tentokrát jsme vyzpovídali naši projektovou manažerku Kateřinu Rokovou. Její pracovní náplň spočívá v koordinaci práce všech členů týmů a komunikaci s klienty tak, aby byla zajištěna bezproblémová a kvalitní spolupráce. Ve svém volném čase ráda cestuje a poznává svět okolo sebe.

Jul 2020

36 min 13 sec

Po vynucené přestávce, způsobené pandemií onemocnění COVID-19, se vám opět hlásíme s dalším dílem podcastu. Na otázky tentokrát odpovídal náš specialista na Facebook marketing, Václav Jurásek. Vašek miluje přírodu a válení sudů z moravských kopců se svými dětmi. To díky němu jsme objevili vinný sklípek, ve kterém pořádáme pravidelně teambuildingy.

Jun 2020

31 min 28 sec

Home office a práce na dálku je téma, o kterém se v souvislosti s aktuální situací stále hodně mluví. Pro některé je tento způsob práce normální, jiným zase připadá nepředstavitelný. Těm, co takto běžně nepracují, přináší určitě i řadu problémů. Pojďte tedy nahlédnout pod pokličku a podívejte se, jak to zvládáme u nás v agentuře. K rozhovoru přes Hangouts jsem přizval několik členů našeho týmu. Odpovídat vám postupně budou projektová manažerka Kateřina Čabajová, office manažerka Pavlína Králíčková, Facebook specialista Václav Jurásek, e-mailingový guru Vojtěch Veselý a PPC specialista Marek Horyna. Přejeme vám příjemný poslech.

Apr 2020

13 min 9 sec

V dalším pokračování rozhovorů se členy týmu Optimal Marketing bude tentokrát odpovídat office manažerka, Pavlína Králíčková. Její každodenní mravenčí práce nám umožňuje koncentrovat se plně na kreativní činnost. Pavlína nám kromě pracovních záležitostí povídala o své nedávné cestě do Vietnamu a dostalo se i na její budoucí plány. Pojďte si tedy společně sednout s Pájou na kafíčko… Přejeme vám příjemný poslech!

Mar 2020

15 min 48 sec

V dnešním rozhovoru vám představím Kubu. Jedním slovem ho můžeme definovat jako inovátora. Rád v životě experimentuje a technologie mu nejsou cizí. V rozhovoru nakouknete, jak se může permakulturní styl života mísit s technologiemi a jak se Kuba dostal na Kypr, kde nebylo nic než jen hadi :) Projekt Ateliér, o kterém se Kuba zmiňuje, najdete zde: https://www.atelier.cz/ Přejeme vám příjemný poslech!

Feb 2020

37 min 33 sec

Druhý optimální rozhovor si střihnul Marek s Vojtou, zatímco já jsem si užívala na Kubě. Marek prý chtěl vyvážit náš první hippy rozhovor :) K mikrofonu si pozval kolegu Vojtu, kterého celý tým vnímá jako velmi disciplinovaného člověka. Vojta vypráví o tom, jak se nečekaně ocitl na marketingové půdě, proč ho baví hrát si s čísly, jak drží svůj harmonogram pod kontrolou a jak ve volných chvílích bere do ruky křovinořez a čistí orchidejové louky. Většinu času mimo práci ale Vojta věnuje hudbě. Jeho kapelu Billow můžete sledovat například na Spotify, Youtube a vlastně i všude jinde.

Jan 2020

19 min 53 sec

První optimální rozhovor nemůže být s nikým jiným než s Markem Rolným - hlavou naší agentury Optimal Marketing. Teda spíš srdcem :) V rozhovoru probíráme, jaké bylo Markovo první setkání s internetem, jaká byla jeho cesta od webařiny k marketingové agentuře a taky to, že ziskem nemusí být jenom peníze. Tak si dejte k poslechu něco dobrého, my jsme pro tentokrát zvolili vietnamský čaj od kamaráda z Vietnamu - za případné srkání se omlouváme :)) Markovu undergroundovou kapelu najdete zde: https://www.durchumdurch.cz/, nebo třeba na Spotify a Youtube jako Durchumdurch.

Dec 2019

26 min 10 sec

Ahoj světe! Jsme moc rádi, že jste nás tu našli. Na tomto kanále vám budeme přinášet informace z naší agentury Optimal Marketing a (nejen) marketingového světa kolem nás. Poslouchejte. Snad vás to s námi bude bavit :)

Dec 2019

2 min