Úrodná půda

Divadlo Na zábradlí

Cyklus rozhovorů o všem, co se týká divadla, se všemi, kteří se jej (třeba jen jedním prstem) dotýkají. Uvádí dramaturgové Divadla Na zábradlí Boris Jedinák a Petr Erbes.

All Episodes

Cesta do Jihlavy za ostatky českého misionáře Augustina Strobacha, kterou nás provede překladatel jeho dopisů Pavlem Zavadilem. V dílu se objeví i jeden speciální host.

May 30

26 min 46 sec

Rozhovor s Pavlem Vosobou, osobním koučem, spisovatelem a podnikatelem o o profesním vyhoření, o krizi řízení a o hledání vlastního místa v systému.

Feb 8

29 min 52 sec

Návštěva Olšanských hřbitovů s průvodkyní Kateřinou Konečnou nad hroby známých divadelníků. Rozhovor o umění na hřbitově, o podobě náhrobků dnes a o reflexi smrti ve veřejném prostoru. Kdosi nám celou cestu šel v patách...

Dec 2020

28 min 58 sec

Rozhovor s Kateřinou Zachovou o arteterapii, práci s drogově závislými a o Freudově pověstném doutníku. Více z rozsáhlého oboru, co se nevešlo do kráceného rozhovoru, se můžete dozvědět na chystaném workshopu v divadle Na zábradlí.

Nov 2020

33 min 36 sec

Rozhovor s výtvarníkem, hudebníkem a architektem Martinem Hurychem o životě v Holandsku, o rozvážení jídla po Haagu a o tažných ptácích.

Oct 2020

25 min 58 sec