DFN: Klinč s Polom

Klinč s Polom

Marek "Polo" Polomský".a jeho podcast venovaný dianiu v organizácii DFN. Fighteri, tréneri, promotéri.. ich život, plány, zákulisie prípravy na DFN a omnoho viac.

All Episodes

DFN 5 tu máme už o týždeň a tak som si do štúdia zavolal Vlada Moravčíka a Vlada Pipereka a pokecali sme o tom čo nás na najbližšom evente čaká, ako aj o budúcnosti organizácie. 

Oct 17

54 min 14 sec

Leo Grutka je s organizáciou DFN od jej vzniku. Na  dvoch podujatiach po výborných výkonoch prehral na body, no tentokrát je odhodlaný zvíťaziť. 

Oct 13

20 min 48 sec

Martin Kňažek - mladý, sympatický borec, ktorý je v organizácii DFN už stálicou so mnou pokecal nielej o blížiacom sa zápase, ale aj o súkromí a plánoch do budúcna. 

Oct 8

32 min 34 sec

Tentokrát som si do štúdia pozval jeden z najväčších talentov československej muaythai scény, bojovníka DFN -Andyho Čehovského. Kto Snoopyho pozná osobne, vie že je to tichý chalan, no u nás v štúdiu sa celkom pekne rozkecal. 

Oct 6

26 min 15 sec

V pilotnej epizóde Klinč s Polom sme sa vybrali do Brna a v Hron Gyme sme si urobili improvizované štúdio, do ktorého sme si pozvali účastníkov Bitvy o Brno na DFN 5: Radeka Ruchy Roušala a Jána Pajty Pajtáša. 

Oct 1

36 min 43 sec