Ukecaný pes - podcast Spokojeného psa

SpokojenýPes

Smečko, naše Ančí si bude pravidelně zvát do studia skvělé hosty, především TOP pejskaře. Každý měsíc vám štěkneme jeden hodinový rozhovor s někým, kdo má rozhodně co říct. Buďte u toho!

All Episodes

Smečko, dneska si dáme rozhovor s českou záchranářskou star. Iveta vyhrála světové mistrovství záchranářů. Ale věnuje se třeba i agility, ve kterém dokázala vyhrát European Open. Tak si nás na procházce pusťte do ucha.

Jul 15

56 min 11 sec

🐶 Smečko, dnes pro vás máme super rozhovor s chovatelkou a vystavovatelkou, Alexandrou Grygarovou. Chovatelství chlupáčů je náročná a krásná disciplína. V rozhovoru se dozvíte spoustu zajímavostí a detailů ze života chovatele mnoha zajímavých plemen. 👉 Tak si nás na procházce pusťte do ucha... ❤ Máte chovku? Pochlu(p)te se nám do komentářů... jaké chlupáče chováte.

Jun 14

36 min 22 sec

Radko Loučka je vědecký pracovník, výzkumník a výživář. Stál dokonce u samotného začátku granulí v česku. Mnoho let se také věnuje pasení ovcí a má chovatelskou stanici borderek :-) Tenhle rozhovor je super. Pusťte si nás na procházce do ucha.

May 17

44 min 36 sec

Smečko, do dnešního podcastu jsme si pozvali Katku Kašparovou - šéfredaktorku známého časopisu HAF & MŇAU. Ale povídat si budeme také o Katky psím a kočičím azylu a o pomoci bulíkům v nouzi Pustťe si nás na procházce do ucha...

Apr 19

58 min 35 sec

Martina sbírá v mushingu ocenění i na světové scéně... přesto jsou její chlupáči taková pohodová "domácí" smečka. Třeba vám tento super rozhovor dodá chuť se s chlupáčem proběhnout venku. A nebo třeba vyrazit s kolem a koloběžkou. Rozhodně si nás pusťte na procházce do ucha :-)

Mar 22

42 min 17 sec

Smečko, dnes si budeme povídat o sportovní kynologii. Míša je  trojnásobná účastnice mistrovství světa... takže tlapku na to, že má  hodně co sdělit! Pusťte si nás na procházce do ucha...

Feb 22

45 min 35 sec

Smečko, dnes si budeme s Pavlem povídat o tom, jaký byl pro agility  komunitu rok 2020. Že byl hodně jiný, to víme... více se dozvíte v  dalším dílku super podcastu Ukecaný pes. Tak si nás na procházce pusťte do ucha... za sdílení moc děkujeme!

Feb 1

1 hr 5 min

Smečko, dnes si budeme s Lenkou Nitschovou povídat o výcviku chlupáčů  pro film. Jak se psí herci cvičí... jak se vybírají a co je pro ně před  kamerou nejsložitější? Vše se dnes dozvíte... a taky třeba to, že  dvojroli si může zahrát i talentováná kráva :-) Tak si nás na procházce pusťte do uší...

Jan 8

32 min

Smečko, máme pro vás další super rozhovor. Už jste někdy slyšeli o psím  hospicu? Tedy o místu, kde staří a nemocní chlupáči odcházejí  důstojně... a hlavně v náručí člověka, co je má rád? Eliška Vafková  takový psí hospic založila a dala mu jméno Dejte nám šanci... Dnes nám o  tom bude povídat. Tak si nás pusťte do ucha

Dec 2020

1 hr 4 min

Smečko, dnešním hostem našeho podcastu je Lenka Blachová. Trenérka psů,  která se na hodně věcí dívá jinak. Například náz lidi vyzývá, ať se  začneme učit psovštinu :-) Dejte si do sluchátek tenhle super rozhovor a třeba sdílejte.

Nov 2020

49 min 29 sec

Smečko, máme pro vás dokonce dva hosty v jednom podcastu. Prvním hostem je Klára Pragerová z neziskovky Pestrá psí asistence a druhým hostem je Katka Vokřínková, která jednoho budoucího  asistenčního psa vychovává. Dělají to skvěle a ten rozhovor rozhodně  stojí za pozornost. Tak si nás dneska pusťte do ucha :-)

Oct 2020

58 min 16 sec

Smečko, náš podcast slaví rok! Takže výběr hosta byl jasný... Soňa Fialková. Srdce a duše Spokojeného Psa. Zakladatelka, spolumajitelka a šéfka.  Jestli je někdo strůjcem úspěchu a odlišnosti celé psí bandy, je to  právě ona. Znalec svého oboru a velký profesionál s úžasným přístupem.  Je samozřejmě a zaslouženě nejoblíbenější člen našeho týmu - nikoliv  proto, že schvaluje výplaty :-) Mimochodem, někde v podcastu propálila, kam se chystá náš Rychlý pes v brzké době...

Sep 2020

45 min 29 sec

Smečko, tohle je podcast pro kočičí odboj! Teda, hlavně pro něj :-)  Pusťe si do uší super rozhovor s přední kočičí psycholožkou a pokud máte  ve svém okolí někoho, kdo bydlí u své kočky, tak sdílejte :-)

Aug 2020

46 min 41 sec

🐶 Smečko, pokud čtete nějaký psí časopis... případně děláte psí  sport... tak určitě znáte fotky od Pavla Humpolce. Na focení  sportujících chlupáču se totiž specializuje a je u nás jeden z  nejpovolanějších. No, takže v našem podcastu rozhodně chybět nemůže.

Jul 2020

44 min 56 sec

Smečko, dnes pro vás máme rozhovor s jednou z nejzapálenějších  dočaskářek. Dokonce o tom napsala i knížku (Z deníku dočaskářky – Ten  pes je chuligán!)... Tak si nás pusťte do ucha... třeba na procházce :-)

Jun 2020

47 min 27 sec

Smečko, chcete se dozvědět zajímavé informace ze světa vodících  chlupáčů? Tak si pusťe do uší náš nejnovejší podcast. Ančí si v něm  povidá s Hankou Jasenovcovou, která se výcviku těchto chlupáčů věnuje od  roku 1990 a je naší přední expertkou na toto téma. Je členkou týmu  skvělého nadačního fondu Mathilda.

May 2020

1 hr 14 min

🐶 Smečko, znáte projekt Lesem se psem ? S jeho zakladatelkou Petrou Vysušilovou jsme pro vás připravili další díl našeho psího podcastu. Tak si udělejte chvilku pauzu na pár super tipů o výletování se psem. Díky!

Apr 2020

45 min 39 sec

Metr na metr stačí! Tak tohle říká trenérka psů a špičková závodnice  agility Martina Magnoli Klimešová. Využijte aktuální karanténu a omezení  pohybu k domácímu tréninku... Tak si nás pusťte do uší

Apr 2020

1 hr 5 min

🐶🐱 Smečko, tohle není moc veselé téma. Ale myslíme si, že by se o něm  mluvit mělo. Rakovina u chlupáčů. Pozvali jsme si předního odborníka,  pana doktora Lukáše Duchka z pražského Vetcentra. Povídání je to  zajímavé... hodně. ️🎧 Udělejte si chvilku a třeba na procházce si nás pusťte do ucha...

Feb 2020

46 min 53 sec

Smečko, Borelióza je velké téma i u psů. Dnes si o něm naše Ančí bude  opravdu detailně povídat s jednou z nejpovolanějších, paní veterinářkou  Ladou Švábovou. Tak si nás na procházce pusťte do sluchátek... :)

Feb 2020

35 min

Smečko, došli nám hosté do podcastu, tak jsem musel sám :-) Dobře,  spíše jsem se nechal od naší Ančí ukecat, že chce v rozhovoru někoho  přímo ze smečky. Tak snad se bude povídání líbit. PS: V průběhu  rozhovoru prozradíme jednu velkou pecku pro rok 2020! Mějte super start  do roku 2020. Tomáš (ten z marketingu)

Jan 2020

49 min 13 sec

Smečko, dnes jsme si k mikrofonu pozvali Beatu Štýbrovou!  Spoluzakladatelku časopisu PSÍ SPORTY, který určitě všichni znáte.  Udělejte si čas, protože tenhle rozhovor za to určitě stojí!

Dec 2019

46 min 1 sec

Naše Ančí si do studia pozvala skvělou Katku Lerlovou z www.fittobefuntastic.eu a bylo to hodně informačně našlapané povídání. O čem? K tomu si udělejte něco dobrého... pohodlně se usaďte a zjistěte to

Nov 2019

1 hr