Kudłate myśli

Qdłaty

Niektórzy mówią mi, że marnuję swój potencjał i nie wykorzystuję go w pełni. Inni zastanawiają się dlaczego nie jestem dziennikarzem, bo zadaje tak wiele ciekawych pytań. A jeszcze inni doradzają mi pracę twórczą. Cześć, ja jestem Qdłaty. A oto mój podcast Kudłate myśli. Podcast tworzony spontanicznie. Bez scenariusza. Bez profesjonalnego studia. Tylko mikron i ja. Nikt nie wie co mam w głowie. Chcesz poznać Kudłate myśli?

Zapraszam, nowe odcinki w środy o 18:00!

Kudłate myśli - trailer programu
Trailer 3 min 29 sec

All Episodes

W piecu szaleje ogień. To on rozgrzewa wodę w instalacji, dzięki temu jest nam cieplej i przyjemniej. Według mnie powinieneś być jak ogień 🔥

Dec 1

23 min 47 sec

Black Friday - czas wyprzedaży, promocji i okazji. Niezliczonej ilości okazji. Czas podejmowania decyzji o zakupach. A skoro jest okazja, to trzeba z niej skorzystać. Pytanie ile razy faktycznie sami o tym decydujemy? Ile razy jesteśmy w desperacji i bierzemy „to, co zostało”?

Nov 24

28 min 8 sec

Para wodna na szybach w samochodzie potrafi BARDZO zawęzić pole widzenia. Jesteś egoistą? Jeśli nie, wystarczy wytrzeć szyby.

Nov 17

21 min 5 sec

Kiedy ktoś bliski coś negatywnego nam mówi, chłoniemy to jak woda gąbkę. A kiedy mówią o nas w superlatywach, ich słowa odbijają się od nas jak groch o ścianę. Albo spływają jak woda po kaczce. A kiedy mówi to ktoś obcy, jesteśmy w stanie prędko w to uwierzyć. Co z nami nie tak?

Nov 10

23 min 15 sec

Jesień jest szarą i smutną pora roku. Tak wszyscy o niej myślimy. Jednak do jakiej roli została wymyślona? Aby nas dołować? A może do czegoś przygotować? Sprawdzę w ogródku.

Nov 3

29 min 2 sec

Chcielibyśmy efekt naszej pracy mieć od razu. Wkładamy w to mało wysiłków i poświęcamy na to mało czasu. A sukces ma przyjść od razu. Może warto byłoby poczekać?

Oct 27

25 min 47 sec

Po otrzymanym przez Was feedbacku, chcę rozjaśnić dlaczego odcinki mają właśnie taki, a nie inny charakter. Postaram się prosto wyjaśnić jak wygląda przygotowanie odcinka.

Oct 24

9 min 32 sec

Czemu nie ma worków do odkurzacza wielokrotnego użytku? Znów na dworze nagrywane.

Oct 20

14 min 30 sec

Co łączy auto z człowiekiem i reputacją ludzką? Zastanowimy się dlaczego niektórych brudów nie da się domyć. Spontanicznie na dworze, w warunkach spartańskich.

Oct 13

33 min 20 sec

Moja rozkmina dlaczego szmata jest obraźliwie używanym słowem, podczas gdy jest potrzebnym nam przedmiotem? Spontan, jak poprzednim razem.

Oct 6

35 min 16 sec

Dlaczego tak szukamy akceptacji w społeczeństwie? Dlaczego nasze poczucie własnej wartości zależy od zdania innych? Krótka rozprawa nad tym jak samemu nie pozwoliłem siebie ranić. Wszystko mówione na spontanie.

Sep 29

20 min 30 sec

Czym będzie to co nagrywam? No cóż... Sprawdź sam!

Sep 29

3 min 29 sec