Dusty Room. Rozmowy o hip-hopie.

dustyroom.pl

Przed mikrofonem goszczę ludzi związanych z hip-hopem, ale rozmawiamy oczywiście nie tylko o nim. Poważnie, ciekawie, a czasami też z przymrużeniem oka.

All Episodes

Red jest jedną z tych osób, które nie gryzą się w język i ta rozmowa tego zdecydowanie dowodzi. Zapraszam na 90 minutowy, bardzo szczery i swojski wywiad.

E

Nov 24

1 hr 34 min

Szef wytworni RRX, w której swoje płyty wydawali między innymi: Borixon, Peja, Pezet czy Tede, opowiedział mi o szalonych i beztroskich latach 90. w polskim hip-hopie.

E

Nov 17

45 min 51 sec

O wywiad z tym raperem starałem się kilka lat, ale zawsze coś (a tak naprawdę jedno) stawało nam na drodze. Na szczęście w końcu udało nam się usiąść przed mikrofonem i nagrać prawie godzinną szczerą rozmowę. Było wesoło, momentami smutno, ale zawsze bez owijania w bawełnę.

E

Oct 27

48 min 19 sec

Jak wspomina odsiadkę w belgijskim więzieniu? Czy w Turcji za pomalowanie metra ucinali ręce? Dlaczego nie czuje się częścią grafficiarskiego środowiska? W pierwszym odcinku rozmawiam z Wertem - jednym z najaktywniejszych pociągowych malarzy w tej części Europy.

E

Oct 19

1 hr 21 min