האלטרנטור - שאלות על חינוך ולמידה במציאות משובשת

אסנת הבר קוטון

הא.נשים של אנקורי בשאלות על העולם שמשתנה, והאפשרות לנהל חינוך תוך כדי תנועה.

בשיח פתוח על האהבות, ההנאות והבחירות שלהם.ן, בעבודה עם ילדות וילדים, על פרדיגמות שנבחנות מחדש ועל חינוך בתהליך למידה.

All Episodes

הגעתם לאלטרנטור, המקום לשאול בו שאלות על חינוך ועל למידה תוך כדי תנועה, במציאות משובשת. אסנת הבר קוטון, יזמית חינוך והמנכ"לית של אנקורי, בשיחה עם משה גרדוס, מנהל תיכון אנקורי ראשון לציון, על מגדר ועל מכשפות ועל היכולות לשנות ולהשתנות

Dec 2020

45 min 32 sec

אסנת הבר קוטון, יזמית חינוך והמנכלית של אנקורי, בשיחה של ערב יום הזיכרון, עם שני אנשי תוכן וקריאייטיב ביקורתיים ומרתקים; ישראל פרץ ועודד קרמר.על עיצוב ימי הזיכרון בזהות האישית והקולקטיבית שלנו, על הבנאליות של הזיכרון ועל היכולת לשאול שאלות ולברר את הנראטיב הקאנוני מול ילדים וילדות בגיל תיכון.

Apr 12

1 hr 11 min

אסנת הבר קוטון, יזמית חינוך והמנכ"לית של אנקורי בשיחה עם ד"ר מיה ויזל, "האקרית חינוכית", חוקרת תהליכי שינוי בלמידה של צוותי הוראה, תהליכי שינוי ולמידה של א.נשים ומערכות. כנשות חינוך וכאמהות לבנות באנקורי, הן מדברות על האתגר החינוכי ביצירת תרבות למידה חדשה במציאות משובשת, שינוי הרגלים ושפה, פיתוח דפוסים חדשים וייבוא של פרקטיקות מעולם החינוך הבלתי פורמלי ותנועות הנוער. שיחה פורמאלית ובלתי פורמאלית, מקצועית ואישית על חינוך ובכלל. מגישה ועורכת תוכן - אסנת הבר קוטון אורחת: ד"ר מיה ויזל הפקה : אלון בר הקלטה ועריכה קולית:" אופיר יצחקי, אולפני וייב .

Sep 1

1 hr 8 min