Samojezdni

Samojezdni

Automotive Stories | Carlifestyle | Photography

All Episodes

Witajcie w pierwszym odcinku nowego podcastu motoryzacyjnego Samojezdni! Fale niekompetencji rozpocznie sekcja ciekawostkowo-newsowa w której zastanawiamy się dlaczego w świetle WLTP końcówki układów wydechowych to wielka zbrodnia i zachwycamy się nowym salonem poświęconym wyłącznie modelom AMG. Podczas omawiania premier motoryzacyjnych odkryjecie dlaczego w związku z premierą nowego CLA to ja (Kacper) jestem sponsorem tego odcinka, jak powiązaliśmy nową serię 3 z proporcjami serii 8 i usłyszycie jak próbujemy zrozumieć narzekania fanów „kultowej” Supry w odniesieniu do jej nowego modelu. Tytułowy temat odcinka to efekt dyskusji, która powstała podczas podsumowania testów samochódów z kompletnie innych bajek, tj. Audi S3, Audi A7, Volkswagena Amaroka i Mini Countryman. Co z tego wyszło? Zapraszamy do słuchania na Spotify, YouTubie, Apple Podcast i innych waszych ulubionych aplikacjach podcastowych! Zajrzycie również na fanpage Samojezdnych na Facebooku oraz profil na Instagramie!

Mar 2019

54 min 24 sec

Witajcie w drugim odcinku podcastu motoryzacyjnego Samojezdni! Dumni, że udało się nagrać drugi odcinek podcastu, nie zwalniamy z tępa niekompetencji, dokładając do niej analizowanie błędów przeszłości, obecnych wpadek i przewidywanie przyszłości marek samochodowych. I tym razem nie zabrakło również kilku słów o rozpoczęciu sezonu Formuły 1, o której monolog przerodził się w mały kącik popkulturowy. Spotkanie nagraniowe zdecydowanie zdominował przegląd subiektywnie najciekawszych samochodowych premier i wystąpień, podczas tegorocznego salonu w Genewie, które rozpaliły w nas niezdrowe oczekiwania wobec zbliżających się poznańskich targów.  Zapraszamy do słuchania na Spotify, YouTubie, Apple Podcast i innych waszych ulubionych aplikacjach podcastowych! Zajrzycie również na fanpage Samojezdnych na Facebooku oraz profil na Instagramie!

Mar 2019

1 hr 11 min

Witajcie w trzecim odcinku podcastu motoryzacyjnego Samojezdni! Nie będzie to zaskoczeniem, gdy powiemy Wam, że poznańskie targi będą głównym tematem tego odcinka. Omawianie ich, pochłonęło nam calutki czas „antenowy”, więc o testowanym przez nas Renault Capturze dowiecie się innym razem… Wspólnie siedliśmy na świeżo po zakończeniu dnia prasowego w pokoju hotelowym i przedyskutowaliśmy wszystkie zaskoczenia, osobiste zauroczenia i wyłoniliśmy nasze „top” tego wydarzenia. Udało nam się w kilku dygresjach również poruszyć również kwestie związane z problemami marek motoryzacyjnych i ogólnie dzisiejszej motoryzacji. Nie przedłużając, zapraszamy do słuchania na Spotify, YouTubie, Apple Podcast i innych waszych ulubionych aplikacjach podcastowych! Zajrzycie również na fanpage Samojezdnych na Facebooku oraz profil na Instagramie! Obfita relacja zdjęciowa, będąca uzupełnieniem tego odcinka podcastu już wkrótce na profilu Kacper Ziółkowski Automotive Stories!

Mar 2019

1 hr 19 min