PersianBMS Daily Podcasts | برنامه‌های کامل روزانه

PersianBMS

PersianBMS برنامه کامل روزانه

All Episodes

این روزها به یاد تو، سربلندی ایران و اکسیر معرفت، نام‌های آشنای قسمت‌هایی است که برای شنیدن و استفاضه و التذاذ شما عزیزان برایتان پخش خواهیم کرد.

Dec 6

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها دو قسمت «با من حرف بزن» و «قهرمانان بی نقاب» را برای شنیدن شما گرامیان آماده کرده است. امیدواریم از گوش سپاری به آن‌ها مستفید گردید.

Dec 5

44 min 59 sec

این برنامه دو قسمت دارد. اول «گزیده‌هایی از یک سخنرانی» و دوم «معماران صلح» و در خلال آن‌ دو حکایاتی از زندگی حضرت عبدالبهاء.

Dec 4

44 min 59 sec

به روال چند هفته اخیر، پیام دوست پنجشنبه‌ها از دو قسمت «جابجا» و «بدون تمبر بدون تاریخ» تشکیل شده است. امیدواریم بشنوید و بپسندید.

Dec 2

44 min 59 sec

برنامه این چهارشنبه را با قسمت اول «اکسیر» آغاز و با «خبرنگار» که ادامه خبرنگارِ هفته قبل است به پایان می‌بریم و امیدواریم از شنیدن آن‌ها مستفید گردید.

Dec 1

44 min 59 sec

در این روز سه‌شنبه قسمت‌های چهارم از دو برنامه‌ای را که اخیراً پخش آن‌ها را آغاز کرده‌ایم خواهید شنید. به نام‌های «درخت زندگی» و «گفتنی‌ها کم نیست». امیدواریم بپسندید.

Nov 30

44 min 59 sec

این برنامه سه قسمت دارد. اول «این روزها»، دوم «سربلندی ایران» و سوم «اکسیر معرفت» و امیدواریم مورد توجه شما واقع شود.

Nov 29

44 min 59 sec

پیام دوستِ یکشنبه‌ها اکنون به روال قبلی خود برگشته و دو قسمت «با من حرف بزن» و «قهرمانان بی نقاب» را برای شنیدن شما آماده کرده است .

Nov 28

44 min 59 sec

سومین و آخرین ویژه برنامه که در صدمین سالروز درگذشت حضرت عبدالبهاء پخش می‌شود ابتدا در قسمت «گفتگو» از اقدامات حضرت عبدالبهاء در جهت رفع تعصبات، سخن به میان می‌آورد و سپس آخرین بخش از «باران» را که نگاهی داشت به بعضی از مناجات‌های آن‌ حضرت، پخش خواهد نمود.

Nov 27

44 min 59 sec

دومین ویژه برنامه به مناسبت صدمین سال درگذشت حضرت عبدالبهاء نیز مثل روز قبل دو قسمت دارد: «گفتگو» و «باران».

Nov 26

44 min 59 sec

اوَلین ویژه برنامه پیام دوست به مناسبت صدمین سال درگذشت حضرت عبدالبهاء، امروز که «یوم میثاق» است شامل دو قسمت «گفتگو» که عنوانش برابری جنسیتی از نگاه حضرت عبدالبهاء و «باران» می‌باشد که نگاهی دارد به بعضی از مناجات‌های حضرت عبدالبهاء. 

Nov 25

44 min 59 sec

بخش چهارم از ویژه برنامه باران که به مناسبت صدمین سال درگذشت حضرت عبدالبهاء تهیه شده است و برنامه هفتگی خبرنگار را در این پیام دوست خواهید شنید.

Nov 24

44 min 59 sec

اکنون پیام دوست سه شنبه‌ها سومین بخش از ویژه برنامه «باران» را تقدیم می‌کند و قبل از آن هم سومین قسمت از مجموعه «درخت زندگی» را و امیدوار است از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.

Nov 23

44 min 59 sec

این برنامه را با «این روزها به یاد تو» آغاز می‌کنیم و با دومین بخش از ویژه برنامه «باران» ادامه می‌دهیم و در نهایت با «اکسیر معرفت» به پایان می‌بریم و امیدواریم از شنیدن آن‌ها مستفید شوید.

Nov 22

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها با دو مجموعه جدید در خدمت شما گرامیان است اول «با من حرف بزن» و دوم اولین قسمت از مجموعه هفت قسمتی «باران» که از امروز به مدت هفت روز به طور متوالی و به مناسبت صدمین سال درگذشت حضرت عبدالبهاء پخش خواهد شد.

Nov 21

44 min 59 sec

دو قسمت «گزیده هایی از یک سخنرانی» و «معماران صلح» ره آورد پیام دوست شنبه برای شما گرامیان است. امیدواریم دوست داشته باشید.

Nov 20

44 min 59 sec

دو صفت یا دو خصیصه انسانی درون‌گرائی و برون‌گرائی، مطلبی است که در این پادکست هفت معرفی و مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. امیدواریم مورد استفاده شما واقع شود.

Nov 19

44 min 59 sec

این پنجشنبه نیز با دو برنامه « جا به جا» و « بدون تمبر بدون تاریخ» همراه شما هستیم. امیدواریم بپذیرید و بپسندید.

Nov 18

44 min 59 sec

پیام دوست چهارشنبه ابتدا آخرین بخش از «نمایش باران و فاران» را با تشکر از دست اندرکاران این مجموعه پخش می‌کند و سپس به قسمت «خبرنگار» که ادامه خبرنگار هفته قبل است می‌پردازد.

Nov 17

44 min 59 sec

اکنون بعد از اعلان روز جهانی مدارا و بردباری، دوقسمت «درخت زندگی» و «گفتنی‌ها کم نیست» را تقدیم شما عزیزان می‌کنیم. بشنوید

Nov 16

44 min 59 sec

توفیق داریم که امروز سه قسمت «این روزها»، «سربلندی ایران» و «اکسیر معرفت» را در این پیام دوست تقدیم شما گرامیان نمائیم. باشد که دوست داشته باشید و بپسندید.

Nov 15

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها امروز آخرین بخش دو برنامه «سرّ آشکار» و «من اینجا هستم» به اضافه قسمت جدیدی از «قهرمانان بی نقاب» را تقدیم می‌کند و امیدوار است از شنیدن آن‌ها مستفید گردید.

Nov 14

44 min 59 sec

امروز توفیق داریم که دو قسمت «سخنرانی» و «معماران صلح» را حضور شما گرامیان تقدیم کنیم و امید به همراهی شما داشته باشیم.

Nov 13

44 min 59 sec

با دوقسمت جدید از «جا به جا» و فصل دوم «بدون تمبر بدون تاریخ» پذیرای شما همراهان گرامی در این پیام دوست هستیم. امید همراهی داریم.

Nov 11

44 min 59 sec

پیام دوست چهارشنبه‌ها چنان‌که می‌دانید دو قسمت دارد. ابتدا «نمایش باران و فاران» است و سپس «خبرنگار» که همراهی شما موجد مسرت ما خواهد بود.

Nov 10

44 min 59 sec

اکنون پیام دوست سه شنبه‌ها در مسیر جدید خود قرار گرفته و با دو قسمت «درخت زندگی» و «گفتنی‌ها کم نیست» به راه خود ادامه می‌دهد و امیدوار است همراه او بمانید.

Nov 9

44 min 59 sec

برنامه‌هایی که در این پیام دوست تقدیم شما می‌کنیم شامل «این روزها به یاد تو»، «سربلندی ایران» و «اکسیر معرفت» خواهد بود که امیدواریم همراه ما بمانید و از شنیدن آن‌ها لذت ببرید

Nov 8

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها این بار با سالگرد تولد حضرت بهاءالله مصادف شده. لذا ابتدا یک برنامه ویژه به نام «دو آفتاب حقیقت» و سپس یک قسمت از«سرّ آشکار» را برای شنیدن شما گرامیان تهیه و تقدیم کرده است.

Nov 7

44 min 59 sec

در سالگرد تولد حضرت باب دو قسمت برای شنیدن شما آماده کرده‌ایم. اول یک برنامه ویژه است به نام «دو آفتاب حقیقت» که به همین مناسبت تهیه شده است و بعد گزیده‌ای از یک «سخنرانی» خواهد بود. امیدواریم اوقات خوشی داشته باشید.

Nov 6

44 min 59 sec

از این پنجشنبه با دو برنامه جدید در خدمت شما هستیم. برنامه «جا به جا» و فصل جدید برنامه «بدون تمبر بدون تاریخ» را تقدیم می‌کنیم. با این امید که بپسندید و آن‌ها را دنبال کنید

Nov 4

44 min 59 sec

امروز نیز مانند چهارشنبه‌های قبل، با نمایش باران و فاران و خبرنگار با شما عزیزان همراه هستیم. امیدواریم از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.

Nov 3

44 min 59 sec

این هفته در برنامه سه‌شنبه تحوّل زیادی ایجاد شده، چون هم مجری آن عوض شده و هم قسمت‌های آن. البته در این اوّلین هفته، آخرین قسمت از فصل چهارم "به سوی دنیای بهتر" و اوّلین قسمت از فصل دوم "گفتنی‌ها کم نیست" را خواهید شنید و از هفته آینده قسمتِ جدیدی را تقدیم خواهیم کرد.

Nov 2

44 min 59 sec

امروز با سه برنامه «این روزها»، «سربلندی ایران» و «اکسیر معرفت» با شما عزیزان همراه هستیم. امیدواریم که شما نیز ما را همراهی کنید.

Nov 1

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها این هفته هم سه قسمت دارد. اول «سرِّ آشکار» است و دوم «قهرمانان بی نقاب» و در آخر «من اینجا هستم». باشد که با همه آنها همراه بمانید و از شنیدنشان متلذذ شوید.

Oct 31

44 min 59 sec

قسمت دوم و پایانی گزیده‌ای از یک سخنرانی با عنوان «عبدالبهاء سرمشقی برای ما» و «معماران صلح» برنامه شنبه را تشکیل می‌دهند. باشد که همراه بمانید.

Oct 30

44 min 59 sec

این چهارشنبه نیز با برنامه‌های «باران و فاران» و «خبرنگار» در خدمت شما هستیم. با این امید که ما را همراهی بفرمایید.

Oct 27

44 min 59 sec

سه شنبه‌های نقره‌ای در آخرین برنامه خود ضمن امتنان و خداحافظی، باز هم دو قسمت «به سوی دنیای بهتر» و «نقطه سرخط» را برای شنیدن شما عزیزان انتخاب کرده است .

Oct 26

44 min 59 sec

«این روزها به یاد تو»، «سربلندی ایران» و «اکسیر معرفت» تقدیمی امروز رادیو پیام دوست به شما عزیزان است. با این امید که بپذیرید و بپسندید.

Oct 25

44 min 59 sec

رادیو پیام دوست، امروز با برنامه‌های «سر آشکار»، «قهرمانان بی‌نقاب» و « من این‌جا هستم» همراه شما عزیزان است. امیدواریم مورد پسند شما واقع شوند. 

Oct 24

44 min 59 sec

با دو قسمت «سخنرانی» و «معماران صلح» میزبان شما هستیم و در خلال پخش این دو قسمت، قصه شیرینی را خواهید شنید. امیدواریم اوقات خوشی داشته باشید.

Oct 23

44 min 59 sec

نمایش باران و فاران و خبرنگار، بخش‌های این پیام دوست هستند که امیدواریم همراه ما بمانید و از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.

Oct 20

44 min 59 sec

سه شنبه نقره‌ای با دو قسمت «به سوی دنیای بهتر» و «نقطه سرخط» میزبان شما خواهد بود. انشاءالله از شنیدن این دو قسمت بهره‌مند شوید.

Oct 19

44 min 59 sec

«این روزها»، «سربلندی ایران» و «اکسیر معرفت» برنامه های امروز رادیو پیام دوست هست تقدیم به شما. امیدواریم از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.

Oct 18

44 min 59 sec

پیام دوست یکشنبه‌ها سه قسمت دارد که در آغاز «سرّ آشکار» است و در ادامه «قهرمانان بی‌نقاب» و در پایان «من این‌جا هستم» را می‌شنوید. 

Oct 17

44 min 59 sec

این شنبه با شما دوستان خوب همراه هستیم با دو برنامه «سخنرانی» و « معماران صلح». امیدوار هستیم از شنیدن آن‌ها لذت ببرید.

Oct 16

44 min 59 sec

قسمت‌های این پیام دوست هم شامل «نمایش باران و فاران» و «خبرنگار» خواهد بود که امیدواریم از همراهی با ما وشنیدن آن قسمت‌ها لذت ببرید.

Oct 13

44 min 59 sec

سه شنبه نقره‌ای همراه است با «به سوی دنیای بهتر» و «نقطه سرخط» و امیدوار است موجد لذت از شنیدن آن‌ها در نزد شما باشد.

Oct 12

44 min 59 sec

برنامه دوشنبه با «این روزها به یاد تو» آغاز و با «سربلندی ایران» ادامه و با «اکسیر معرفت» پایان می‌یابد. امید است در تمام این مدت همراه ما بمانید.

Oct 11

44 min 59 sec

این هفته هم شما در بخش اول شنونده قسمت دیگری از «سرّ آشکار» هستید و در ادامه برنامه «قهرمانان بی نقاب» را خواهیم داشت و در بخش سوم برنامه «من اینجا هستم» را برای شما پخش خواهیم کرد.

Oct 10

44 min 59 sec

پیام دوست شنبه‌ها ابتدا «گزیده‌ای از یک سخنرانی» را که جایگزین «عبدالبهاء سرّ خدا» شده معرفی و پخش می‌کند. آن‌گاه «معماران صلح» را به روال هفته‌های پیشین خواهید شنید.

Oct 9

44 min 59 sec