Zostań specką

Sylwia Stein

Cześć, z tej strony Sylwia Stein, witaj w podcaście Zostań Specką. To podcast o tym jak stworzyć swoje miejsce w sieci i rozwijać swój biznes - nie tylko online. Jesteś gotowa? No to lecimy!

All Episodes

Cześć :) Pewnie spotkałaś/spotkałeś się nieraz nie dwa z pytaniem typu “Jaki motyw polecacie dla…”. Częste pytanie na facebookowch grupach, nieprawdaż? No więc właśnie w tym odcinku porozmawiamy sobie o motywach, o tym jak znaleźć ten idealny i który lepszy - darmowy czy płatny. Gotowa/gotowy? Lecimy.

Apr 2020

13 min 45 sec

Witaj w kolejnym odcinku podcastu Zostań specką. Dzisiaj porozmawiamy sobie o mitach dotyczących WordPressa, których swoją drogą jest naprawdę sporo. Ja wybrałam dla Ciebie takie najczęściej powielane. Mam nadzieję, że uda mi się je obalić, a Ty słysząc tego typu mity zechcesz podzielić się wtedy tym podcastem. Lecimy?

Mar 2020

16 min 41 sec

Witajcie w drugim odcinku podcastu Zostań specką. Ten odcinek poświęcony będzie hostingowi, czyli drugiej z kolei rzeczy, którą trzeba posiadać budując własne miejsce w sieci. Powiem Wam na co zwrócić szczególną uwagę podczas wybierania hostingu oraz zdradzę z czego ja osobiście korzystam i polecam. Lecimy?

Feb 2020

16 min 59 sec

Witajcie w pierwszym odcinku podcastu Zostań specką. Tematem przewodnim tego odcinka będzie domena. Dlaczego? Ano dlatego, że jest jedną z pierwszych rzeczy, jakie musicie posiadać chcąc rozpocząć budowanie swojego miejsca w sieci i w związku z domeną trafiają do mnie liczne pytania. Na te pytania odpowiem właśnie w tym odcinku.

Jan 2020

14 min 10 sec