Sylwetka mordercy

Marcin Myszka

Mroczna podróż śladami największych polskich zabójców.

1. Wprowadzenie | GRZEGORZ TYKLEWICZ
TrailerE 23 min 38 sec

All Episodes

W tym odcinku opowiem Ci o kontynuacji formatu z Sylwetki mordercy oraz o planach na podcast na nadchodzące miesiące. kontakt: ⠀ e-mail: kryminatorium@gmail.com Instagram: Marcin Myszka - Kryminatorium @marcinmyszka1

E

May 13

19 min 15 sec

Razem z Konradem Szymańskim zapraszamy do obserwowania naszego nowego wspólnego projektu podcastowego. "Słuchaj, nie uwierzysz!" znajdziecie na wszystkich aplikacjach podcastowych, czekają tam już na Was dwa odcinki. Pierwszy temat dotyczy tajemniczego zaginięcia pisarki Agathy Christie, kolejne epizody w każdą niedzielę. Słuchaj, nie uwierzysz! ► Spotify: https://spoti.fi/2OwDMVX ► iPhone (aplikacja Podcasty): https://apple.co/3fzcMRJ ► Anchor: https://anchor.fm/sluchaj-nie-uwierzysz ► Google Podcasts: https://bit.ly/30baUrQ ►Pocket Casts: https://pca.st/ubujy8pr

E

Jul 2020

1 min 43 sec

Wyrok mógł być tylko jeden. Trzykrotny morderca zostaje skazany na śmierć.

E

Dec 2019

23 min 7 sec

Grzegorz Tyklewicz opowiada o swoim dzieciństwie oraz życiu seksualnym. Podniecał go ostry seks i odmowa partnerki. Jego intymne spotkania miały związek z popełnionymi zabójstwami.

E

Nov 2019

36 min 2 sec

Milicja zatrzymuje mordercę. Grzegorz Tyklewicz opowiada o szczegółach popełnionych zbrodni.

E

Nov 2019

30 min 42 sec

Nieznany mężczyzna sprzedaje na giełdzie w Szczecinie kradziony samochód. Wygląda na cygana i posługuje się fałszywymi dokumentami. Okazuje się, że pojazd należy do zaginionego w Poznaniu taksówkarza.

E

Nov 2019

30 min 12 sec

Krystyna pewnego dnia nie wróciła na noc do wynajmowanego pokoju. Została zamordowana, a jej zwłoki odnaleziono przy drodze na środku pola. Sprawca pozostawił po sobie wiele śladów. Udaje się ustalić, że najprawdopodobniej przemieszczał się samochodem marki Żuk.

E

Nov 2019

23 min 1 sec

Na polnej drodze w okolicy Poznania odnaleziono zwłoki zaginionej kobiety. Miała starannie pomalowane paznokcie, a świadkowie zapamiętali, że jej palce zdobiły liczne pierścionki. W dniu śmierci miała się spotkać z nieznanym mężczyzną. Niestety randka zakończyła się tragicznie.

E

Nov 2019

26 min 51 sec

Pierwszy sezon podcastu Sylwetka mordercy to opis sprawy Grzegorza Tyklewicza, który przez wielu nazywany jest polskim Christianem Greyem. Co takiego miał w sobie ten mężczyzna, że w tak łatwy sposób uwodził kobiety? W odcinku gościnnie występuje Michał Larek - pisarz i autor podcastu "Zabójcze opowieści".

E

Nov 2019

23 min 38 sec