Martin Bucek Photography

Martin Buček

Glamour fotograf, producent, člen Playboy CZ týmu od roku 2006.

All Episodes

Bez cenzury a střihu, všechno real :) Novou sérii mých podcastů - rozhovory s lidmi s foto a video branže - zahajuji s kontroverzní Míšou Isizzu a myslím, že to je celkem sranda. Dovíte se vše, co jste chtěli vědět, a možná i co jste nechtěli :) Příště dáme prostor i vašim otázkám, které do dalšího dílu zapracuji. Budeme rádi za všechny komentáře, klidně i kritické, ale v mezích slušnosti prosím. Co se zvuku týče, zjišťuju že potřebuju lepší druhý mikrofon, ale naštěstí Míša, jako ta důležitější, měla ten lepší :) Enjoy!

May 2020

55 min 57 sec

Dostávám hodně otázek, proč na focení - třeba aktuálně na Patreon - chci jen dívky, které fotí akty, ač zároveň uvádím, že možná akty fotit vůbec nebudeme. V tomto díle podcastu najdete odpověď.

Apr 2020

11 min 19 sec

Ad influenceři vs covid-19: proč nemám rád zbytečné influencery a kteří to jsou? A proč mám nekteré rád? Proč nehejtuju Zuzu Plačkovou a myslím si, že je sestra matky Terezy? Proč nemůžou být velké influencerky bohorovné a jak je můžem sestřelit? Plus proč nefotíme a dodržujeme karanténu i jako fotografové a modelky. A taky proč bych čekal vetší podporu nás fotografů a modelek na Patreone. Uvítám veškeré komenty a názory. Děkuji IG profilům @babyhilton_official @queen.plackova @hlena.slevakova

Apr 2020

17 min 49 sec

Život mi připravil dva delší výpadky z práce, navíc hned po sobě. Petr Mára mně inspiroval odevzdat vám můj pohled, jak toho využít a jak se připravit na další pohromy v životě kreativce. Můžeme to brát pozitivně a naopak příště, až budeme muset být z jakéhokoli důvodu pár týdnů nebo měsíců zase doma, se posunout dopředu a nebýt v depresi.

Mar 2020

25 min 36 sec

[verze v3 aktualizace 30.11.2020] Může tam být kdo chce, protože si to zaplatí? Kdo všechno může být sponzor, zda může být sestřenka od bratrance - dovíte se v této části podcastu. A mnoho dalšího.

Jan 2020

24 min 16 sec

Podcast, který provede zájemce o focení u mně celým procesem, od objednávky po retuš poslední fotografie. A že to není proces jednoduchý si můžete poslechnout sami. A to je taky důvod, proč beru ty peníze :) Pro fotografy může sloužit jako malý workshop mého pracovního postupu. Proč si myslím, že samotné focení není až tak důležité? Proč si myslím, že kadeřník není potřeba? Vše budete vědět, až si najdete 30 minut na tento díl.

Dec 2019

27 min 7 sec

Za léta co dělám fotografa a diskutuji s klienty o cenách, vím přesně co proč kolik stojí a proč to nemůže stát méně, proč je tak "drahá" vizáž, prostory a post produkce. Pokud vás to zajímá, je tento podcast přesně pro vás. A je tu vše popsáno hodně otevřeně. Tato epizoda byla nahrána ještě na iPhone a malý RodeMic, takže omluvte, že to není napoprvé technicky dokonalé. Další už budou mnohem lepší.

Dec 2019

29 min