davame

davame

Podcast by davame

All Episodes

V rodině obchodníků vás prostě obchod začne bavit. Už od mala se snažil být nejlepší v obchodě. Před 4 lety nastoupil do společnosti Antee a 2 roky na to se stal jejím obchodním ředitelem. Jak se mu povedlo navýšit obrat na trojnásobek během dvou let? Jak řídí obchodníky? A jaké nástroje používá? Nejen o tom je další podcast Tři OŘi.

Jul 2020

59 min 33 sec

Slevomat se musel významně přizpůsobit současné situaci. O tom, jak to tam nyní funguje? Jak se dělá byznys? Co zachraňuje obrat? O tom všem jsme se bavili s Jirkou Mlejnkem, který má na starosti lokální obchod, tedy lokální služby jako jsou například kadeřnictví. A co jsme si z toho vzali? Když vás práce baví, tak to jde samo i v horších časech.

Apr 2020

47 min 40 sec

Jak prodávat v době karantény? Prozradí Adam Lošák, obchodní zástupce Shoptetu. Jak se liší offline a online prodej? Jak se připravit na prodej na dálku? A jak zůstat stále soustředěný? Nejen o tom se bavíme v dalším díle podcastu.

Apr 2020

39 min 37 sec

Tři OŘi - tentokrát jen ve dvou a z domova. Zaměřili jsme se na to, jak vést obchod v době krize. Jak pracovat s obchodníky? Jaké nástroje používat na online prodej? Také bojujete ve firmě se současnou situací - inspirujte se, jak využít současných možností prodeje.

Mar 2020

21 min 48 sec