Diskusijų festivalis BŪTENT!

Diskusijų festivalis Būtent!

Atviro, nepolitinio ir nemokamo diskusijų festivalio „Būtent!“ įvykusių temų bei aktualiausių naujienų audio platforma. Čia rasite paėjusių renginių diskusijas, interviu su būsimais dalyviais, partneriais ar organizatoriais. Įkvėpkite naujų idėjų!

All Episodes

Kiek šiandien dar gajūs stereotipai, susiję profesijomis ir darbo sfera? Ar tikrai moterys dažniau vadovaujasi intuicija, o ne logika? Ar statybų, mechanikos, inžinerijos ir IT sritys – vyrams? Į šiuos ir panašius klausimus ieškojome atsakymų išskirtinės erdvės diskusijoje – keliaujant traukinyje Kaunas–Marijampolė. Kaip sekėsi diskutuoti dalyviams – kviečiame išgirsti šioje dalyje.

Jul 2019

1 hr 1 min

Didžiausia Lietuvoje gyvenanti tautinė mažuma – lenkai. Neretai jie visuomenėje pateikiami kaip lietuvių kalbos nemokantys pšekai, keliantys grėsmę saugumui. Liepos 4 d. Kaune žymūs Lietuvos lenkai bandė paneigti šį stereotipą. Kaip sekėsi? Klausykite diskusijos įraše.

Jul 2019

54 min

Kodėl vieni politikai, šmėžuojantys TV ekranuose, mums patinka labiau už kitus? Kokius triukus, pasirodydami prieš TV kameras ir norėdami įtikti rinkėjams, politikai taiko? Kviečiame perklausyti diskusijos šia tema, kurioje savo ekspertinėmis įžvalgomis dalinosi Daiva Žeimytė-Bilienė, Karolina Barišauskienė ir Romualdas Mačiulis. 

Jun 2019

46 min 43 sec

Ar Birštonas yra populiari kurortinė kryptis ar tik populiarėjanti? Kokių privalumų turi šis miestas ir kokia jo, kaip kurorto, ateitis? Šiais ir daugelių kitų klausimų diskutavo Jogaila Morkūnas, Kristina Jančiulienė, Helmantas Lik ir Rasuolė Andriulienė.

Jun 2019

35 min 40 sec

Kokio vaidmens gynybos srityje turėtų imtis Europos Sąjunga? Ar nepakanka to, ką šiuo metu daro valstybės narės? Kaip galime užtikrinti, kad Europos iniciatyvos nedubliuotų NATO? Ar gali Europa turėti bendras ginkluotąsias pajėgas ir, jei taip, kas joms vadovautų?Apie visus šiuos klausimus ir kur kas daugiau diskutavo R. Tapinienė, A. Pranckevičius, M. Laurinavičius ir R. Juknevičienė. Įsijunkite!

May 2019

1 hr

Visame pasaulyje gausu festivalių, organizuojamų mažuose įvairių šalių miesteliuose ir kuriančių jiems neišmatuojamą ekonominę vertę. Ar Lietuva turi potencialo „užsiauginti“ tokį festivalį, kuris sutrauktų dešimtis tūkstančių žmonių iš užsienio, generuotų milijonines apyvartas, skatintų ne tik festivalio vietovės ekonominę raidą, bet ir patraukliai reprezentuotų Lietuvą? Apie tai diskutavo V. Voronavičius, M. Butkevičius, S. Obelevičius, E. Visockaitė, D. Poniškaitienė ir V. Lopeta. 

May 2019

1 hr

Kiekvienas esame girdėję nuomonių, jog Lietuvoje verslą kurti yra sunku. Apie opiausias verslą kamuojančias kliūtis ir veiksmus, kurių būtina imtis siekiant pagerinti verslo aplinką, kalbėjo J. Bakasėnienė, M. Skuodis, V. Adomaitis, Ž. Šilėnas, G. Kadziauskas ir D. Stankus

May 2019

1 hr 9 min