Lyderiams LT

Lyderiams LT

Lyderiams LT komanda naują sezoną pasitinka nauju formatu - šiemet pradedame tinklalaidę apie lyderystę. Mūsų misija - įkvėpti žmogų dorai lyderystei ir skatinti veikti.

Lyderiams LT tinklalaidės anonsas
Trailer 2 min 54 sec

All Episodes

Dovaldas Kušlikis gvildena komandos formavimo temą. Kas yra komanda ir kaip ji formuojama? Kokie yra jos etapai? 

Nov 22

22 min 38 sec

Šioje laidoje apie apie organizacijos kultūrą kalbame ir su savo komandos nariais – komunikacijos ir rinkodaros srityse besidarbuojančiais Jonu Petriku ir Linu Vaicekausku. 

Nov 15

36 min 23 sec

Organizacinės kultūros profesionalė, buvusi „XFM“ laidos „Lyderystės klubas“ vedėja Airida Ruibytė-Butkuvienė dalinasi, ką reiškia būti organizacinės kultūros dalimi, daromas klaidas ir požiūrį į jas, bei kur prasideda organizacinės kultūra. 

Nov 8

33 min 8 sec

Šiek tiek PLK užkulisių informacijos iš pirmų lūpų. Kiek žmonių įsitraukia į Pasaulinės lyderystės konferencijos organizavimą? Kaip kasmet ruošiamės Pasaulinei lyderystės konferencijai ir kodėl konferencijos bilietai nėra nemokami? Į šiuos klausimus specialioje laidoje atsako Lyderiams LT vadovas Dovaldas Kušlikis!

Nov 1

22 min 5 sec

Dovaldas apie organizacijos kultūrą kalbasi su Diana Blažaitiene, „Sopranna personnel international” įmonės vadovė, kuri nuolat bendrauja su įmonių vadovais ir su darbuotojais, kurie organizaciją, vis dažniau renkasi pagal organizacijos kultūrą.

Oct 25

34 min 21 sec

Kiekviena organizacija turi savitą kultūrą. Ji gali tapti priežastimi kodėl žmonės renkasi prisijungti ir atskleisti savo talentus ar priežastimi, kodėl jie jus palieka. Keisti ir formuoti organizacijos kultūrą - viena pagrindinių lyderio užduočių. Apie tai šioje laidoje dalinasi Lyderiams LT vadovas Dovaldas Kušlikis.

Oct 18

20 min 9 sec

Ketvirtoje laidoje apie lyderystės apibrėžimą kalbame ir su savo komandos narėmis. Šiandien Dovaldo pašnekovės - mūsų savanorių komandos vadovė Šarūnė Tilvikaitė ir „Lyderiams LT“ renginių programos vadovė Ineta Baužytė.

Oct 11

42 min 23 sec

Apie uolumą ir lyderystę savanoriaujant bei laiko dovanojimą dalinasi Tadas Šatkauskas – „Lyderiams LT“ valdybos narys, „UAB Sabelija“ vadovas, „Rotary“ klubo narys ir lyderis nuolat besisukantis tarp kitų lyderių.

Oct 4

39 min 34 sec

Kalbame su vyresniuoju „Grand Partners“ verslo konsultantu Romanu Gaiduku apie tai, kaip keitėsi lyderystės suvokimas iš visažinio vadovo į į įgalinantį ir besirūpinantį lyderį.

Sep 27

32 min 10 sec

Kuo skiriasi lyderis nuo vadovo? Kas ta lyderystė? Šioje laidoje Dovaldas dalinasi savo lyderystės apibrėžimu, kviečia investuoti į savo įtaką ir pamatyti save, kaip lyderį.

Sep 20

22 min 51 sec

Dalinamės ištrauka iš pirmojo „Lyderiams LT“ tinklalaidės epizodo.  Tinklalaidės premjera - jau pirmadienį, rugsėjo 20 dieną. 

Sep 15

2 min 54 sec