Opowieści wodą płynące

Małgorzata

Opowieści wodą płynące, czyli krótkie relacje z moich SUP wypadów w różne wodne zakamarki. Standuppaddle to mój sposób na relaks, na szeroko pojętą dziedzinę podróży oraz na nietuzinkowy kontakt z przyrodą. Posłuchasz tutaj trochę o moim SUP świecie.

All Episodes

Czym kierować się podczas wyboru pierwszej, własnej deski SUP? Na jakiej desce najlepiej poradzi sobie osoba, która dopiero zaczynać będzie przygodę ze stand up paddle? Czy tani SUP to dobra inwestycja? W tym odcinku kilka uniwersalnych porad, które mam nadzieję pomogą w zakupie i nakierują na właściwe tory wodne. 

Mar 28

24 min 54 sec

Szalony weekend SUPowy na mazurach, który połączył 5 wspaniałych kobiet. Znajomości te zaowocowały przyjaźnią, pomimo tego, że każda z nas mieszka w innym zakątku Polski. 

Feb 4

32 min 55 sec

Mariana znacie z instagrama. To on uwiecznia większość pięknych chwil na SUPach cykając fotki. Towarzyszy mi w większości SUP wycieczek i jest sprawcą wielu z nich. Bez niego SUPowanie nie było by tym, czym obecnie dla mnie jest. W tym odcinku dowiecie się: Dlaczego Maciej to Marian, Jaką SUP wyprawę wspomina najbardziej, jakie szalone akcje na SUP Marian przeżył i kilka innych ciekawostek z naszego SUP lajf.

Dec 2020

20 min 11 sec

Krótkie historyjki, które miały miejsce podczas mojego SUPowania. Np. opowiadam o czarnej chmurze, która zaskoczyła mnie na jeziorze. Jest też opowieść z Archiwum X. Usłyszycie o butach czy zachwycającym momencie na wodzie. 

Dec 2020

24 min 51 sec

W tej wodnej opowieści zebrałam kilka moich spostrzeżeń o jednym z najpiękniejszych niemieckich jezior, czyli Eibsee. To alpejskie jezioro ma magię karaibskich wysp! Posłuchajcie i zapragnijcie tam pojechać by zobaczyć ten cud natury na własne oczy!

Dec 2020

21 min 19 sec

Relacja z opłynięcia wyspy Chełminek na Zalewie Szczecińskim za pomocą SUP'a. Trochę o wyspie, trochę o nas, trochę o widoczkach.

Nov 2020

20 min 19 sec