Warszawski Panel Klimatyczny - władza w ręce ludzi. Agnieszka Pędzich, Katarzyna Pliszczyńska i Marcelina Zjawińska

By Krzysiek Rzyman

Mieszkanki i mieszkańcy Warszawy zadecydują o zielonej agendzie miasta. Włanie ruszył pierwszy panel klimatyczny. Nie pierwszy w Polsce, ale pierwszy w stolicy. Jego hasło to „Jak zwiększyć efektywność energetyczną Warszawy oraz udział odnawialnych źródeł energii w bilansie energetycznym miasta?” O czym i jak będą decydować warszawianki i warszawiacy? Czy prezydent Rafał Trzaskowski będzie się słuchał ich decyzji? Jak ten cały proces przebiega w pandemii? Gościniami 50. odcinka Zielonego Podcastu są: Katarzyna Pliszczyńska z Fundacji "Stocznia", Agnieszka Pędzich z Fundacji Pole Dialogu, Marcelina Zjawińska z Fundacji Civis Polonus. Obserwujcie stronę www.facebook.com/ZielonyPodcast i mój profil www.instagram.com/krzysiekrzyman . Tam okazja do zadania pytań kolejnemu gościowi, albo gościni. Zapraszam, Krzysiek Rzyman.

Listen to Warszawski Panel Klimatyczny - władza w ręce ludzi. Agnieszka Pędzich, Katarzyna Pliszczyńska i Marcelina Zjawińska now.

Listen to Warszawski Panel Klimatyczny - władza w ręce ludzi. Agnieszka Pędzich, Katarzyna Pliszczyńska i Marcelina Zjawińska in full in the Spotify app