"DOLU / NAHORU 1/20 - JAKUB ČÁSLAVA "KUBOVA ENGLISH" - "JE TO SHOW. Baví mě bavit lidi a zároveň jim něco předávat."

By Janka

První díl DOLŮ NAHORU 🔽| 🔼 roku 2020 s Jakubem Čáslavou, kterého můžete znát pod přezdívkou Kubova English.Znáte Kubu ze sítí? Baví vás? Mě moc! Jeho YouTube kanál a Instagram hravě a vtipně pomáhá naučit se anglicky. Jak Kuba říká, on sám je svědkem toho, že nemusíte vycestovat do zahraničí a přesto se můžete naučit dobře cizí jazyk. Jemu například kdysi pomohl seriál Přátelé.Myslíte si, že jsme si povídali jen o angličtině? Ne!Vyzpovídala jsem Kubu na témata jako podnikání, rodina, sny a plány do budoucna. Kuba také nedávno spustil svůj první "VERY GUT ONLAJN KURS", který mohu vřele doporučit..Děkujeme za zhlédnutí, komentáře, odběr a doufám, že si rozhovor užijete._____________________________________________________________________________________________Pracuji v rozvoji a vzdělávání a pomáhám lidem najít vnitřní spokojenost. Veškeré moje online produkty najdete na:www.jankachudlikova.com____________________________________________________________________________________________Janka:Instagram 📷@jankachudlikovaYouTube:  Email: ahoj@chudlikova.com.Kuba:  YouTube:  Instagram:  📷@kubovaenglishSupport the show (http://www.buzzsprout.com/323549)

Listen to "DOLU / NAHORU 1/20 - JAKUB ČÁSLAVA "KUBOVA ENGLISH" - "JE TO SHOW. Baví mě bavit lidi a zároveň jim něco předávat." now.

Listen to "DOLU / NAHORU 1/20 - JAKUB ČÁSLAVA "KUBOVA ENGLISH" - "JE TO SHOW. Baví mě bavit lidi a zároveň jim něco předávat." in full in the Spotify app