This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

#8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej."

By Škola průserů

"Vzpomínám, když nám zavolal klient, že chce od nás webovky a já se začal třást, byl na lidi kolem nepříjemnej apod.  Už mě to podnikání tak nebavilo, že se mi to podepsalo na psychice. V tu chvíli jsem věděl, že musím tu firmu zavřít." vzpomíná Jirka Rostecký náš další host. .  .  .  .  ▬ SLEDUJ ŠKOLU PRŮSERŮ ▬  Instagram: https://bit.ly/2wXqjNE  YouTube: http://bit.ly/2J8QuZD Facebook: https://bit.ly/2MbbX1P  Web: https://skolapruseru.cz/ .  .  .  . ▬ POSLOUCHEJ NÁŠ PODCAST ▬ ♫ Spotify: https://spoti.fi/2VDgC1z ♫ iTunes: https://apple.co/2HAEb61 ♫ Google podcasts: http://bit.ly/2JsvfTw .  .  .  . Tentokrát jsem usedl na židli, kde měl Jirka už přes 400 hostů ale tentokrát se role obrátili. Na otázky odpovídal on :-). I tak jsme si oba rozhovor moc užil! Doufám, že to z něj bude cítit i přes menší komplikace se zvukem. Za které se omlouvám. Zde pár témat z rozhovoru: 🔸 Proč skončilo jeho první podnikání  🔸 Proč ho mrzí, že lidi málo sdílí své průsery 🔸 Jak dělat vážně to co nás baví 🔸 Inspirace pro ty, co podnikají nebo se chystají podnikat 🔸 Tvůrčí zajímavosti pro všechny, co dělají nebo chtějí začít dělat rozhovory .  .  .  . Moderátor: Marek Šarbort Host: Jiří Rostecký Produkce: Nikol Horáková Partnerské projekty: Rise and shine.cz & Udělej první krok.cz Epizoda vznikla pod záštitou neziskové organizace Buď, z.s.

Listen to #8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej." now.

Listen to #8 Jiří Rostecký - Mladý podnikatel.cz: "S prvním podnikáním jsem skončil, když jsem začal být nepříjemnej a nejšťastnej." in full in the Spotify app