DOLU / NAHORU - Martin Macík Jr. / "Dakar je nápor na psychiku, tento rok skončil v koši a jede se dál!"...

By Janka

9. díl pořadu DOLŮ / NAHORU s Martinek Macíkem Jr.První podzimní díl pořadu DOLU / NAHORU tentokrát s Martinem Macíkem Jr., se kterým jsem povídala nejen od Dakaru, ale také trochu o jeho soukromí. Fyzická stránka je u tak náročného povolání jedna věc, jak Martin zvládá psychický nápor nejnáročnějšího motoristického závodu na světě? A jaké jsou jeho plány do budoucna?----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Slevy na online kurzy stále platí, při zadání kódu SJK20 získáte slevu 20%.Více info na:https://www.jankachudlikova.comJanka:Instagram 📷@jankachudlikovaEmail: ahoj@chudlikova.comMartin: Instagram 📷 @martinmacikjrWeb: https://www.martinmacik.cz/Support the show (http://www.buzzsprout.com/323549)

Listen to DOLU / NAHORU - Martin Macík Jr. / "Dakar je nápor na psychiku, tento rok skončil v koši a jede se dál!"... now.

Listen to DOLU / NAHORU - Martin Macík Jr. / "Dakar je nápor na psychiku, tento rok skončil v koši a jede se dál!"... in full in the Spotify app