This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

„Trečias Kėlinys“ (vol.5). Ramūnas Grumbinas apie nematomą regbio teisėjo darbo pusę, regbio vertybes ir Lietuvos regbio viduramžių pabaigą.

By treciaskelinys

Labai svarbia regbio šeimos dalimi neabejotinai yra aikštės teisėjai. Apie šio įtempto, emociškai išsunkiančio, bet tuo pat metu ir keistą pasitenkinimą suteikiančio pomėgio užkulisius Ignas kalbasi su Ramūnu Grumbinu. Jis pasakoja apie pirmų rungtynių stresą, įtampą, nuolat tvyrančia teisėjų galvose, regbio vertybių svarbą, itin draugišką regbio teisėjų bendruomenę ir esminius teigiamus pokyčius, vykstančius Lietuvos regbio aikštėse. Šiame „Trečio Kėlinio“ epizode išbandome naują formatą, kurį stengsimės reguliariai kartoti ir pristatyti regbį ne tik iš žiūrovų ar žaidėjų perspektyvos.

Listen to „Trečias Kėlinys“ (vol.5). Ramūnas Grumbinas apie nematomą regbio teisėjo darbo pusę, regbio vertybes ir Lietuvos regbio viduramžių pabaigą. now.

Listen to „Trečias Kėlinys“ (vol.5). Ramūnas Grumbinas apie nematomą regbio teisėjo darbo pusę, regbio vertybes ir Lietuvos regbio viduramžių pabaigą. in full in the Spotify app