31. It's Bean! czyli jogurty z... fasoli. O tym, jak jeść (i co jeść!) by nie szkodzić naszej planecie, rozmawiam z Pauliną Barros.

By Joanna Pachałko

Jakie są pierwsze na świecie (!) jogurty z fasoli? Pyszne, zdrowe i dobre dla planety.:) Dietetyczki, Paulina Barros i Kasia Siczek stworzyły autorską alternatywę dla tradycyjnego nabiału, wykorzystując lokalne, polskie składniki – właśnie takie, jak fasola.Z Pauliną rozmawiałam o pracy nad stworzeniem produktów marki It’s Bean!. O miesiącach prób i błędów w kuchni, o start-upowym zacięciu i poszukiwaniu połączenia idealnego – tak, by opracować pełnowartościową alternatywę dla tradycyjnych jogurtów, jednocześnie nie sprowadzając składników z drugiego końca świata.Jeśli zatem chcecie posłuchać o tym::• dlaczego warto włączać do diety roślinne zamienniki,• kto może sięgać po wegańskie jogurty (i dlaczego niemal wszyscy😉)• jak jeść by nie szkodzić planecie i czym jest „dieta planetarna”,• co branża mleczarska myśli o wegańskich alternatywach dla nabiału,Zapraszam serdecznie! W rozmowie jest samo mięso :D*Paulina jest jedną z sześciu finalistek Plebiscytu Lirene: Kobieta.Innowacja. Natura. Jeśli chcecie właśnie na Paulinę oddać swój głos, możecie to zrobić na stronie https://kameny.lirene.pl/ do 8 października 2021. *Przydatne linki:Sklep internetowy It’s Bean!: https://itsbean.co/ *Podcast powstał we współpracy z marką Lirene.

Listen to 31. It's Bean! czyli jogurty z... fasoli. O tym, jak jeść (i co jeść!) by nie szkodzić naszej planecie, rozmawiam z Pauliną Barros. now.

Listen to 31. It's Bean! czyli jogurty z... fasoli. O tym, jak jeść (i co jeść!) by nie szkodzić naszej planecie, rozmawiam z Pauliną Barros. in full in the Spotify app