This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Kemal Nalbant

Popular

  1. 1.
    Catch Me - Muratt Mat & Kemal Nalbant Remix - Anda Adam, Muratt Mat,
    3:380:30
  2. 2.
    Geçti Devir - Muratt Mat & Kemal Nalbant Remix - Sevgi, Muratt Mat,
    3:330:30
Kemal Nalbant 1980 Bursa Profesyonel Müzik yaşantısına 2000 yıllarda Bursa’da başladı. O dönemde Bursa Radyoaktifte her cuma ve cumartesi geceleri Aktifmix Programı adı altında setler hazırlayarak radyo hayatına adım attı.
O dönemde yapmış olduğu remixler bir çok ulusal kanallarda da yayınlandı. 2008 yılında Radyoaktif’ e Kısa bi ara verip Olay fm bünyesinde Clubin Türk programını yapmaya başladı. Hafta sonları da Olay gazetesinin Çekirge magazin ekine her cumartesi müzik üzerine köşe yazarlığı yaptı.
2010 yılına gelindiğinde Radyoaktif ve Uludağ Fm Teknik & Prodüksiyon Müdürü ve Müzik direktörü olarak tekrar geri dönüş yaptı. Bir çok radyo istasyonuna da teknik, prodüksiyon, seslendirme sorumlusu olarak destek verdi. Bursa Radyoaktif 92.6 ve Uludağ Fm 91.7 bünyesinde, Teknik Yayın & Prodüksiyon sorumlusu ve Müzik direktörü olarak devam eden Kemal Nalbant, 2000’li yılların başlarından bu yana bir Çok mekanda müzik direktörlüğü Dj ve Konsept Geceler yapmıştır. Bunlardan Bazıları Kat3, Bursa Suare, Caka Teras, Bekri, Benzin ve halen Bursa Newcastle ve Kaygısız Meyhane Şirketlerinde, ekstra olarak müzik direktörü olarak kariyerini sürdürmektedir.
Bir çok remix düzenlemesi ve ghost yapımlarda yer almıştır. 2016 yılından bugüne bir çok çalışmada kendisi gibi Dj Müzik Prodüktörü Muratt Mat ile ortak yapımlarda yer almıştır. Müzikal birliktelik olarak bu süreç halen devam etmektedir. Elnino Records, bünyesinde müzik prodüktörlüğü olarak müzik kariyerine devam etmektedir.

131

Monthly Listeners

10

Followers

Where people listen

Discovered On

Listen to Kemal Nalbant now.

Listen to Kemal Nalbant in full in the Spotify app