This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Dan Vertígo

Popular

 1. 1.
  Stastni a Veseli
  3:190:30
 2. 2.
  Kone a Strasaci
  3:000:30
 3. 3.
  Pokecal Jsem S Bezdakem
  2:330:30
 4. 4.
  Vaneboneva
  3:310:30
 5. 5.
  Nad Letnou
  3:280:30
Písničkář z Brna, Singer-songwriter from Brno, Czech republic ►www.danvertigo.cz ◄----------BIO:Jsem brněnský písničkář Dan Vertígo, hraju na kytaru, stompbox - elektrický buben (+ semtam akordeon) a zpívám po klubech i festivalech napříč ČR autorské písničky o jídle, cestování, městech, babičkách a bezdomovcích.
Žánr označuju jako rocknroll-folk, v mojí hudbě mohou být krom vlastního rukopisu patrné vlivy autorů jako Mňága a žďorp, Znouzectnost, Karel Plíhal, Traband, Buty apod. jakožto i známky punkrockové energie a hip hopové drzosti.
Na koncertě tedy rozhodně nečekejte klasický folk, ale smršť energických písní, většinou veselých popěvků, improvizace, zároveň místy i klidnější písničky či vybrnkávky.
Autorská tvorba je mojí parketou číslo 1. Coby aktivní busker (= pouliční muzikant) mám pak v záloze široký repertoár písní napříč českou i zahraniční scénou. Kromě koncertů autorské muziky mě můžete potkat coby barového hráče (sólo nebo se zpěvačkou Janou Beránkovou) či zpěváka svatební/plesové kapely SpazierGang. Jsem schopen zahrát prakticky při jakékoliv příležitosti - koncerty, festivaly, narozeninové i jiné oslavy, večírky, svatby, pohřby, plesy - stačí mě kontaktovat a rád se domluvím. www.danvertigo.cz ♫ danvertigo@seznam.cz

107

Monthly Listeners

41

Followers

Where people listen

Albums

Related Artists

Listen to Dan Vertígo now.

Listen to Dan Vertígo in full in the Spotify app