This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Deloraine

Popular

 1. 1.
  Yennefer
  4:120:30
 2. 2.
  Zaklínač
  4:570:30
 3. 3.
  Nilfgaard
  5:100:30
 4. 4.
  Ciri
  5:260:30
 5. 5.
  Marigold
  3:150:30
Deloraine - fantasy a pohanská akustická hudba
www.deloraine.cz
www.youtube.com/deloraine
www.facebook.com/deloraine
Na počátku svých živých vystoupení v roce 2017 hráli Deloraine slavné fantasy a středověké melodie s emotivními českými překlady textu. Následně jim učaroval svět Zaklínače, stejně jako potřeba po vlastních písních, a tak na něm postavili své debutové album Vlaštovka, které vyšlo v dubnu 2018 s devíti jejich vlastními autorskými skladbami a pěti nejoblíbenějšími covery. Vlaštovka je už od svého vydání nadšeně přijímána fanoušky napříč žánry.
Naživo je hudba Deloraine velmi vášnivá a plná. Uslyšíte v ní naléhavý hlas zpěvačky Lori, artilerii Deriasových strunných nástrojů, tajuplné barvy fléten sibiřské divoženky Máši i mystiku jejích kláves, divoké housle Davida, který k nim zvládá hrát i na bubny, dunění basisty Kuby a silné sborové zpěvy.
Deloraine za rok a půl své koncertní činnosti hráli na celé řadě akcí, od středověkých a fantasy festivalů, bitev, a slavností, přes klubové akce až po pohanské metalové koncerty. I tam se svojí akustickou, ale říznou hudbou vynikli. Zaujmou na krátkém festivalovém setu a stejně tak rádi odehrají celovečerní koncert, neboť na pódiu jsou neunavitelní a hudba je pro ně vším.

1,409

Monthly Listeners

1,510

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Deloraine now.

Listen to Deloraine in full in the Spotify app