Decadent Fun Club

Popular

 1. 1.
  Paranoja jest goła
  3:280:30
 2. 2.
  Love Will Burn Us All
  3:380:30
 3. 3.
  Glitterball
  5:060:30
 4. 4.
  How Does It Feel?
  5:380:30
 5. 5.
  Stardust
  4:130:30
Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club.
Ich muzyka to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synth-wave'u, inni wrzucają do szufladki z napisem "dark pop". Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem.
Decadent Fun Club ma na swoim koncie "Szczotę" - nagrodę muzyczną przyznawaną corocznie przez Annę Gacek i Piotra Stelmacha podczas koncertu "Offensywa De Luxe" w Trójce w kategorii „nadzieja roku”. Zespół znalazł się także w TOP10 plebiscytu „Sanki”, wskazującego najciekawsze nowe zespoły na polskiej scenie muzycznej według Gazety Wyborczej. W lipcu 2018 Decadent Fun Club znalazł się wśród 10 najlepiej rokujących artystów według redakcji K MAG.
W ciągu kilku lat Decadent Fun Club zdążył m.in. wygrać Jarocin Festiwal, zagrać duże trasy koncertowe z Krzysztofem Zalewskim i New Model Army, dwukrotnie zagrać w studio Polskiego Radio Trójka im. Agnieszki Osieckiej. Zespół dotarł także do Niemiec, Czech i Austrii.
Decadent Fun Club regularnie koncertuje i pracuje nad debiutanckim albumem.

764

Monthly Listeners

644

Followers

Where people listen

Singles

Listen to Decadent Fun Club now.

Listen to Decadent Fun Club in full in the Spotify app