This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Serin

34,580 Monthly Listeners

Exclusive Spotify Playlists

Listen to Serin and other great artists on exclusive Spotify playlists.

About this Artist

Posted By Serin

Uzun süredir bir arada olan ve bu süreçte kimi zaman ayrı, kimi zaman ortak bir çok projede müzik yapmış Cansu Saraç (vokal), Climb, Hücumkedi ve Neyse’den tanınan Melih Balta(gitar, geri vokal) Meltem Balta (bas gitar, geri vokal), Emre Ergün (davul) 2015 yılında bir araya gelip kendi parçalarını düzenlemeye başladı.

Cansu Saraç ve Meltem Balta’nın ortak çalışması olan söz ve bestelerin düzenlemelerini hep birlikte yapan grubun prodüktörlüğünü ise Melih Balta üstleniyor.

Grunge, Punk, Alternative Pop Rock esintileri taşıyan tarzıyla, etkili söz yazımı ve naif vokal melodileriyle grup kısa sürede birçok yapımcı ve menajeri etkilemeyi başardı ve ilk teklileri “İyi Gelir mi?” Sony Music etiketiyle bir proje kapsamında Mart 2018’de yayımlandı. Ayrıca tekli, plak formatında yine Melih Balta imzası taşıyan remiks versiyonu ile birlikte yaz aylarında raflara girecek.

20 Nisan’da yayınladıkları “Tesadüf” adlı 5 şarkılık EP ile yoluna devam eden Serin, bu mini albümden “Densiz” adlı şarkısını Birkan Yılmaz yönetmenliğinde kliplendirdi. Dış çekimleri Caddebostan sahil, Göztepe Parkı ve Bağdat Caddesi’nde gizli kamera ile gerçekleştirilen klipte, Grubun solisti Cansu Saraç’ın sokaktaki insanlara şarkıyı seslendirmesi ve insanların doğal tepkileri sansürsüz kullanıldı. Klibin performans görüntüleri ise Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildi.

Where people listen

 • 1.
  Istanbul, TR
  12,720 Listeners
 • 2.
  Izmir, TR
  4,705 Listeners
 • 3.
  Ankara, TR
  4,694 Listeners
 • 4.
  Antalya, TR
  1,686 Listeners
 • 5.
  Bursa, TR
  1,466 Listeners
 • 6.
  Adana, TR
  889 Listeners

Singles