This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Serin

Popular

 1. 1.
  Nefes
  3:400:30
 2. 2.
  Densiz
  4:010:30
 3. 3.
  Iyi Gelir Mi
  3:230:30
 4. 4.
  Vazgeçmedim
  4:110:30
 5. 5.
  Tesadüf
  4:430:30
Uzun süredir bir arada olan ve bu süreçte kimi zaman ayrı, kimi zaman ortak bir çok projede müzik yapmış Cansu Saraç (vokal), Climb, Hücumkedi ve Neyse’den tanınan Melih Balta(gitar, geri vokal) Meltem Balta (bas gitar, geri vokal), Emre Ergün (davul) 2015 yılında bir araya gelip kendi parçalarını düzenlemeye başladı.
Cansu Saraç ve Meltem Balta’nın ortak çalışması olan söz ve bestelerin düzenlemelerini hep birlikte yapan grubun prodüktörlüğünü ise Melih Balta üstleniyor.
Grunge, Punk, Alternative Pop Rock esintileri taşıyan tarzıyla, etkili söz yazımı ve naif vokal melodileriyle grup kısa sürede birçok yapımcı ve menajeri etkilemeyi başardı ve ilk teklileri “İyi Gelir mi?” Sony Music etiketiyle bir proje kapsamında Mart 2018’de yayımlandı. Ayrıca tekli, plak formatında yine Melih Balta imzası taşıyan remiks versiyonu ile birlikte yaz aylarında raflara girecek.
20 Nisan’da yayınladıkları “Tesadüf” adlı 5 şarkılık EP ile yoluna devam eden Serin, bu mini albümden “Densiz” adlı şarkısını Birkan Yılmaz yönetmenliğinde kliplendirdi. Dış çekimleri Caddebostan sahil, Göztepe Parkı ve Bağdat Caddesi’nde gizli kamera ile gerçekleştirilen klipte, Grubun solisti Cansu Saraç’ın sokaktaki insanlara şarkıyı seslendirmesi ve insanların doğal tepkileri sansürsüz kullanıldı. Klibin performans görüntüleri ise Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildi.

11,135

Monthly Listeners

3,961

Followers

Where people listen

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Serin now.

Listen to Serin in full in the Spotify app