This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Prāta Vētra

Popular

 1. 1.
  Debesis iekrita tevī - Musiqq
  4:040:30
 2. 2.
  Ogles
  4:050:30
 3. 3.
  Te Saule aust - Instrumenti,
  3:420:30
 4. 4.
  Paralēles
  4:180:30
 5. 5.
  Šokolādes saldējums
  3:540:30
Pirms nepilna gada 7 vīri sanāca kopā, lai radītu jaunu “Prāta Vētras” albumu, kurš dienasgaismu ieraudzīja, 2018.gada 25.aprīlī.
Albums ierakstīts trīs dažādās vietās - Rīgā, Ikšķilē un Stokholmā un, kā ierasts, tam ir trīs versijas – latviešu, krievu un angļu. Visu albumā iekļauto dziesmu autori ir grupa “Prāta Vētra”, Ingars Viļums un albuma producenti – zviedri Povels Olsons un Davids Larsons. Atsevišķās dziesmās savu roku ir pielikuši arī Arnis Račinskis un Sergejs Timofejevs. Albumu plānots izdot arī vinila formātā.
Viens no albumu raksturojošiem lielumiem ir prieks – prieks radot dziesmas, prieks sadarbojoties, prieks dziedot un spēlējot, prieks, esot kopā ar draugiem kopš bērnudārza laikiem.
Albuma noformējumā ir izmantotas slavenā nīderlandiešu fotogrāfa Antona Korbina fotogrāfijas, kurš ir arī albuma vāciņa dizaina autors.
Šī gada vasarā grupa dosies Latvijas koncerttūrē ar nosaukumu “Skārda bungu” tūre un tā norisināsies 5 Latvijas pilsētās - Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā.

75,712

Monthly Listeners

53,171

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Prāta Vētra now.

Listen to Prāta Vētra in full in the Spotify app