This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Pirates of the Pubs

Popular

 1. 1.
  Vlci
  3:450:30
 2. 2.
  Still on the Road
  4:150:30
 3. 3.
  Budweis Pirates Clan
  2:580:30
 4. 4.
  Na vlnách naděje
  2:090:30
 5. 5.
  Vítejte na palubě
  2:150:30
Když na temně hnědý dubový bar steče karamelově hustá pěna z orosené sklenice Guinessu a místností se začnou rozléhat řízný kytarový riffy a líbezný tóny houslí, dobře víš, co bude následovat.
Pirates of the pubs! Parta barových povalečů, co se zvedne od sklenky, jen když jdou řvát do mikrofonů a v tu chvíli už je jasný, že nemá cenu si sedat. Tahle párty bude veliká a dřív než ráno se z parketu neodlepíš. Tak na nic nečekej, popadni nejbližší zrzavou krásku a přidej se k nám. Život je krátkej a my nehodláme čekat na jeho konec! Whiskey poteče proudem a ředit se bude rumem, irská flétna bude hrát pořád dokola a ten, kdo nezvládne držet tempo s harmonikou, skončí pod stolem. Takový jsme my - Pirates of the pubs. Tak Slainte a vítr do plachet!
Kapela, která byla inspirována irskými lidovými písněmi a trochu také tvorbou kapel Scrum, Dropkick Murphys, The Real Mckenzies nebo třeba Flogging molly, byla založena v roce 2012. Stovky litrů rumu při desítkách odehraných koncertů se podepsalo na tvorbě i sestavě kapely a jak to všechno bylo, si už nikdo z nás nepamatuje…

280

Monthly Listeners

111

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Pirates of the Pubs now.

Listen to Pirates of the Pubs in full in the Spotify app