This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Fosco Alma

Popular

 1. 1.
  WTF - Refew, Tafrob
  3:270:30
 2. 2.
  Madafaka - Refew, Michajlov, Tafrob
  2:440:30
 3. 3.
  Míň je někdy víc - Dominika Mirgová
  3:270:30
 4. 4.
  Nezapomínám - LD, Refew
  3:410:30
 5. 5.
  Forever Young - Sharlota
  2:460:30
Miluju hudbu. Nedokážu si představit život bez ní. Od 12 let se věnuju skládání hudby a psaní textů.
Dnes je mi přes 30 a ještě mě to neopustilo. Naopak. Čim déle hudbu dělám, tím více mě to baví. Mám za sebou řadu zajímavých i úspěšných projektů. Dlouhou dobu jsem působil v hudební skupině MAAT, která se dostala do povědomí celé české hip hopové scény. Spolupracovali s námi uznávaní interpreti jako Vladimir 518 (PSH), LA4, James Cole či Hugo Toxxx (také známí jako SuperCrooo). V pozdější fázi jsme spolupracovali se špičkou hudební scény jako je např. Ben Cristovao. Mezitím jsem také založil vlastní nezávislé hudební vydavatelství Blakkwood Records, které si velmi rychle získalo popularitu a řadilo se mezi nejlepší české nezávislé hudební vydavatelství hip hopu. Po letech ve vedení vydavatelství jsem odstoupil z vedoucího postu a začal se zase více věnovat své vlastní sólo kariéře, protože tak jsem nejšťastnější. Bez hudby to prostě nejde. Potřebuji být denně v kreativním procesu a tvořit hudbu.
Kromě hudby se věnuju taky velmi dlouho digitálnímu mixu a masteringu. Takže kromě složení hudby, napsání textu a následného nahrání hlasu, tomu ještě nakonec udělám profesionální mix a mastering. Mám dojem, že když se o vše postarám sám, tak je vše perfektní a přesně podle mých představ.
Neustále pracuji na nové hudbě, takže se stále můžete těšit na nové songy! Jsem tu pro Vás a cením si každého z Vás, kdo je tady pro mě!

20,454

Monthly Listeners

7,548

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Fosco Alma now.

Listen to Fosco Alma in full in the Spotify app