This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

8 Lat W Tybecie

Popular

 1. 1.
  Osiem to za mało
  3:350:30
 2. 2.
  Król popkultury
  3:250:30
 3. 3.
  Bal dla przegranych
  3:460:30
 4. 4.
  Po co tyle słów?
  3:300:30
 5. 5.
  Krzyż Na Drogę
  3:010:30
8 lat w Tybecie to piątka silnych charakterów ze Śląska Cieszyńskiego, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
Pracowitość, determinacja i upór w dążeniu do celu to dla nich kwestie nadrzędne. W swoich utworach muzycy przekładają treść ponad formę, stawiając na naturalność i wiarygodność.
Zespół wypracował swoje własne, charakterystyczne brzmienie, którym podzieli się ze słuchaczami wydając debiutancki album, który ukaże się w pierwszym kwartale 2019 roku. Znajdzie się na nim 11 autorskich kompozycji, a wśród nich znane m.in. ze stacji Antyradio, Eska Rock i Radio Afera single: "Król Popkultury" i "Po co tyle słów?". Do współpracy przy realizacji nagrań muzycy zaprosili uznanych fachowców fachowców, stawiając na bezkompromisową jakość. Wśród nich znaleźli się: wielokrotnie nominowany do Fryderyków Marcin Gajko, Producent Leszek Biolik oraz realizator Michał Wasyl.
Jedną z pierwszych osób, które zauważyły w zespole potencjał był Leszek Biolik. Wyprodukował on dla zespołu single "Król Popkultury" i "Po Co Tyle Słów?", które zostały ciepło przyjęte przez słuchaczy Antyradia, Eski Rock, czy Radia Afera, czego dowodem mogą być czołowe miejsca zajmowane w listach przebojów. Utwory te również znajdą się na debiutanckim krążku 8lwt.
W 2019 roku 8 lat w Tybecie dołączy do trasy koncertowej zespoły Nocnego Kochanka, by zagrać 13 wspólnych koncertów w największych klubach muzycznych w całej Polsce.

11,164

Monthly Listeners

787

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to 8 Lat W Tybecie now.

Listen to 8 Lat W Tybecie in full in the Spotify app