This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Białas

Popular

 1. 1.
  Ból - Deemz, Szpaku
  3:180:30
 2. 2.
  Grill u Gawrona - Lanek
  2:520:30
 3. 3.
  3:270:30
 4. 4.
  3:560:30
 5. 5.
  Mali ludzie, wielkie nieba - Zui
  3:590:30
Białas, rocznik ‘87, jeden z najpopularniejszych raperów w kraju. Autor platynowego „H8M4”, wcześniej doskonale przyjętego „Rehabu”, niedawno do kolekcji dorzucił kolejną złotą płytę za album “#nowanormalność” duetu Solar/Białas oraz “POLON” w duecie z Lankiem.
Żywy dowód na to, że talent do pisania punchline’ów, szczerość w tekstach i współpraca z klasowymi producentami to jeszcze za mało – na swój sukces pracował niestrudzenie przez ponad dekadę, szlifując umiejętności do poziomu, w którym odsłuchy audio z nowej płyty zbierają 10 milionów wejść na YouTube.
Pod koniec 2015 roku Białas oficjalnie zadebiutował solowo wydając krążek „Rehab”. Materiał zadebiutował na 8. miejscu listy sprzedaży OLiS. Druga solówka Białasa, jak sam mówi, złożona z najlepszych numerów odkładanych przez wiele miesięcy - „H8M4”, zadebiutowała już na pierwszym miejscu listy OLiS i wkrótce pokryła się platyną. Była to również wielka inauguracja własnego labelu Solara i Białasa. Druga z płyt Białasa wydana w SB - „#nowanormalność” z Solarem również okazała się dużym sukcesem i przyniosła duetowi złoto. Kolejna na niekończącej się liście zadań Białasa, który nieczęsto wychodzi ze studia, jest trzecia solowa płyta, którą w całości wyprodukuje Lanek. Aktualnie Białas pracuje nad kolejnym albumem w duecie z krakowskim producentem.

380,118

Monthly Listeners

127,865

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Białas now.

Listen to Białas in full in the Spotify app