This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Aneta Langerová

Popular

 1. 1.
  Voda Ziva
  3:580:30
 2. 2.
  Hrisna Tela, Kridla Motyli
  4:240:30
 3. 3.
  V bezvetri
  4:170:30
 4. 4.
  Svatá Kordula
  3:300:30
 5. 5.
  Skvelej Napad
  3:330:30
Aneta Langerová je osobitá česká zpěvačka a hudebnice. Záhy po vítězství v soutěži Česko hledá SuperStar se stala jednou z nejpopulárnějších českých zpěvaček.
Ve snaze o ryzí autenticitu se vydala na cestu k psaní vlastních písní. Autorský potenciál jí jako první pomáhal objevit Michal Hrůza.  Propracované aranže a osobitý zpěv Anety předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. 
Ze čtyř nominací na CENY ANDĚL 2014 proměnila všechny v andělské sošky a třikrát uspěla 
ve fanouškovské anketě Žebřík 2014. Věnuje se i dalším aktivitám. Každý rok pomáhá čistit řeku Sázavu a téměř 10 let byla patronkou projektu Světluška.
Aneta dosud vydala čtyři řadová alba: Spousta Andělů, Dotyk, Jsem a Na Radosti. 
V roce 2011 si splnila sen, když se vydala na akustické turné Pár míst, na kterém jí doprovodilo smyčcové trio. V roce 2017 vyšlo DVD a CD “Na vlně radosti” s živým záznamem koncertu v pražském Foru Karlín, kterým zpěvačka na konci roku 2016 oslavila dva roky “Na Radosti”. V září 2018 se hudebně podílela na vydání audioknihy britského spisovatele Fynna „Pane Bůh, tady Anna“, kterou namluvila Bára Hrzánová.
"Koncerty jsou pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Dlouho jsem je hledala a věřím, že naše souznění je na pódiu znát. Stejné souznění panuje i v zákulisí. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet,” popisuje Aneta Langerová.

47,434

Monthly Listeners

13,396

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Aneta Langerová now.

Listen to Aneta Langerová in full in the Spotify app