Saze

Popular

 1. 1.
  Elektrik
  3:010:30
 2. 2.
  Güzel Bela
  3:550:30
 3. 3.
  Hold On
  3:190:30
 4. 4.
  Her An
  3:190:30
 5. 5.
  Remember You
  3:360:30
Etkileyici soundu, insanın içine işleyen melodileri ve enerjik performansı ile şimdiye kadar underground bir dinleyici kitlesi edinen Saze (Şafak Ezer) İngilizce ve Türkçe şarkıları ile takipçileri arasında ve müzik camiasında beğeni toplamıştır.
R&B, elektronik, rock, funk, caz gibi tarzları kendine has bir şekilde harmanlamaktadır. Şarkılarının söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine aittir. Saze'in beraber sahne aldığı sanatçılardan bazıları Koray Candemir, Harun Tekin, Hande Yener ve Gece grubudur. Etkilendikleri ve benzerlerinden bazıları Maroon 5, The Weeknd, Bruno Mars, Justin Timberlake, Chromeo, George Michael, Breakbot, Neyo, The Chemical Brothers, Daft Punk, Stevie Wonder, Michael Jackson, Calvin Harris, Usher, Charlie Puth, Ed Sheeran, Jason Derulo, Madeon, DNCE.
Saze has gathered an underground following with an impressive sound, catchy, soulful melodies and an energetic live performance. He combines styles such as R&B, electronic, rock, funk, jazz with his own twist. Saze writes and arranges his own music with a wide range of styles, and has performed with numerous renowned artists as a singer and drummer. Influences and similar artist are Maroon 5, The Weeknd, Bruno Mars, Justin Timberlake, Chromeo, George Michael, Breakbot, Neyo, The Chemical Brothers, Daft Punk, Stevie Wonder, Michael Jackson, Calvin Harris, Usher, Charlie Puth, Ed Sheeran, Jason Derulo, Madeon, DNCE.

165

Monthly Listeners

87

Followers

Where people listen

Singles

Discovered On

Listen to Saze now.

Listen to Saze in full in the Spotify app