This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Pirmais Kurss

Popular

 1. 1.
  Krūtis
  3:250:30
 2. 2.
  Mīlestība Sāp
  3:240:30
 3. 3.
  Dzīvoklis
  2:570:30
 4. 4.
  Sapņu Auto Peugeot
  2:580:30
 5. 5.
  Sēnes
  2:160:30
Pirmais Kurss” ir dibināts 2010.
gada nogalē. Iespējams, ka atceries mūs no kāda koncerta Folkklubā Ala Pagrabs vecrīgā, vai festivāla LabaDaba. Savā astoņu gadu pastāvēšanas periodā esam nospēlējuši koncertus gandrīz visā Latvijas teritorijā, izņemot Latgali, un arī Igaunijā. Iekustinājuši festivālus (LabaDaba, Baltic Bech Party, Summersound), kāzas, balles un citus svētkus. Koncertos spēlējam orģinālmūziku. Mūsu dziesmas vēsta par sasāpējušām tēmām - nestrādā internets, meitenes ballītē izēdušas visus čipsus, laivu braucienā Māra pazaudē airus. Grupā spēlē Francis Upaciers (ģitāra, vokāls), Valdis Avotiņš (sitaminstrumenti, vokāls), Aleksandrs Okonovs (taustiņi, vokāls) un Kārlis Zemītis (taustiņi, bass, vokāls). Daudzām dziesmām mūziku veidojis arī Dāvis Mazurenko (ģitāra un vokāls), kurš šobrīd studē Anglijā, tāpēc koncertos parādās diezgan reti.
2018. gada pavasarī tika izdots albums “Problēmas”, kur stāsts ir par ķibelēm, kuras ir piedzīvojuši grupas dalībnieki - neveiksmīga jauna auto iegāde, šķūņa būvniecības process, problēmas ar matiem un internetu. Kopumā albumā iekļauti 15 oriģināldarbi, roka, popa un vieglās mūzikas stilos.
2020. gada vasaru grupa ieskandina ar singliem "Mīlestība sāp" un "Sekotājs", kuri ir kā priekšvēstnesis rudenī gaidāmajam albumam "Interkurss".

9,082

Monthly Listeners

1,309

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Pirmais Kurss now.

Listen to Pirmais Kurss in full in the Spotify app