This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Pavel Čadek

Popular

  1. 1.
    Zase se budím
    3:210:30
  2. 2.
    A tak mě napadá
    2:100:30
  3. 3.
    Nelajkla mi status
    3:240:30
  4. 4.
    Úředníkův song
    2:480:30
  5. 5.
    Dobrý den
    3:220:30
Pavel Čadek je brněnský písničkář hrající na violoncello a samozvaný zakladatel nového hudebního žánru "cellofolk", což je něco mezi Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock).
Jeho koncerty, bývají mixem písní vážných, satirických, nebo i zcela oddechových. Nejznámější a nejsmutnější je pravděpodobně "Nelajkla mi status", se kterou zvítězil v soutěži Notování a v 18. filmovém festivalu fakulty informatiky MU. Na koncertech hrává spolu s akordeonistou a skladatelem Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Davidem Pašou. Toto uskupení si říká Úcellová skupina, neboť oba hrají u cella.
Od svého začátku v roce 2016 se mu podařilo předskakovat Bratrům Ebenům, Pokáčovi a Petru Bende, zvítězit v soutěži Notování, dvakrát zvítězit ve Filmovém festivalu fakulty informatiky MU (videoklipy Nelajkla mi status a Mám Upův syndrom), zvítězit v písničkářské videolize (vdeoklip Úředníkův song), a dvakrát získat druhé místo ve finále soutěže Houpací kůň.
V roce 2019 vydává své debutové album Cellofolk, které nahrál společně s akordeonistou Ondřejem Zámečníkem a cajonistou Jakubem Špiříkem u zvukaře a producenta Jakuba Šimáně.
https://www.youtube.com/channel/UCyXDCopgtnu974FZBP0QBkQ
https://www.facebook.com/cadek.music/
https://www.instagram.com/pavel_cadek

653

Monthly Listeners

287

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Pavel Čadek now.

Listen to Pavel Čadek in full in the Spotify app