This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Ferhat Göçer

Popular

 1. 1.
  İçimdeki Hazine
  4:170:30
 2. 2.
  Reva
  3:410:30
 3. 3.
  Düştüm Ben Yollara - Mahmut Orhan Remix - Volga Tamöz
  4:420:30
 4. 4.
  Yalnızlığın Ezgisi
  3:430:30
 5. 5.
  Sensin
  3:180:30
Ferhat Göçer, Dünya Opera repertuarından günümüz şarkılarına, Napolitanlardan Şansonlara, Rembetikolara; Türk Sanat Müziği’nin seçkin eserlerinden, Halk Müziğimizin örneklerine, Hafif Batı Müziği’nin nostaljik parçalarından günümüz müziğine kadar farklı müzik türlerini seyircisiyle buluşturan sıra dışı bir müzisyen.

Ferhat Göçer’in kurduğu ve Türkiye’nin tek şahsa özel senfoni orkestrası olan Metropol Senfoni Orkestrası ile seyirci rekorları kıran konserler veren sanatçının ilk albümü “Ferhat Göçer” 2005 yılının Ekim ayında yayınlandı.
Anadolu ezgilerini evrensel senfonik dünya müziği ile kaynaştırarak; farklı ve keskin tarzların bütünlüğünü ortaya çıkarmak Göçer’in başlıca hedefi. Ferhat Göçer, ‘ Anadolu Aryaları ’ adlı projesi ile İstanbul'dan, Diyarbakır'a, Gaziantep’ten İzmir’e uzanan Anadolu’yu dolaştığı konserler gerçekleştirdi.
Türk Müziğinin dünyaya açılmasında öncü role sahip olmak isteyen Ferhat Göçer; Gino Castelli, Alessandro Safina, Al Bano Carrisi, Patrizio Buanne, Michael Bolton ve Emma Shapplin ile verdiği konserler ile de farklı ülkelerin müziklerine uzanan köprüler kurdu.
2014 yılından beri de Unicef İyi Niyet Elçiliği görevi de yapan sanatçı, bu kapsamda ara vermeden sosyal sorumluluk bilinciyle birçok farklı projede yer almaktadır. Ferhat Göçer 2014 yılında üstlendiği MSG (Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği) Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

360,367

Monthly Listeners

286,259

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Ferhat Göçer now.

Listen to Ferhat Göçer in full in the Spotify app