This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Mikser

Popular

 1. 1.
  Róża
  3:330:30
 2. 2.
  Nestor
  3:130:30
 3. 3.
  Ja
  2:350:30
 4. 4.
  Dar
  2:560:30
 5. 5.
  Cyberiada
  3:390:30
Mikser znany jest ze swoich żywiołowych ulicznych występów podczas, których zabawia publikę improwizacją słowną.
Pierwszy jego występ, który dotarł do szerszej publiczności został zarejestrowany i opublikowany w sieci przez przypadkowego widza. Miało to miejsce w Mielnie w 2011 roku. Wcześniej występował przez dwa lata na ulicach Częstochowy, głównie na Pl. im. Władysława Biegańskiego i w Alejach Najświętszej Marii Panny.
​W 2012 roku Mikser założył kanał na portalu społecznościowym YouTube, na którym do dziś można śledzić jego poczynania związane z muzyką. W 2013 roku raper wziął udział w drugiej edycji programu "ŻywyRap". Organizatorem przedsięwzięcia była warszawska wytwórnia Hemp Records. Mikser dotarł do finału programu i został laureatem nagrody publiczności.
W czerwcu 2015 roku pojawił się jego pierwszy solowy album pt. "Świat Jako Wola I Przedstawienie" wydany nakładem wytwórni Hemp Records. Krążek promują dwa utwory: "Homo homini lupus est" i "Kynikós".
Mikołaj zajmuję się również prowadzeniem warsztatów dotyczących kultury hip-hop. W swoje zajęcia wplata wątki filozoficzne i elementy treningu kreatywności.
Mikser jest ambasadorem Cała Polska czyta dzieciom.

1,262

Monthly Listeners

433

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Mikser now.

Listen to Mikser in full in the Spotify app