This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Daria Zawiałow

Popular

 1. 1.
  Hej Hej!
  3:450:30
 2. 2.
  Punk Fu!
  3:280:30
 3. 3.
  Czy Ty Słyszysz Mnie? - schafter, Ralph Kaminski
  3:510:30
 4. 4.
  Szarówka
  3:540:30
 5. 5.
  Malinowy Chruśniak
  4:170:30
Daria Zawiałow to niezwykle utalentowana artyska i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej.
Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek.
W 2016 roku szumnie zaznaczyła swoją obecność w alternatywnym świecie singlami „Malinowy Chruśniak“ i „Kundel Bury“. W marcu 2017 roku zadebiutowała albumem „A kysz!“. Znakomitym recenzjom nie było końca, a Daria została okrzyknięta objawieniem roku. Płyta oraz single szybko pokryły się Złotem, a artystka została nagrodzona dwoma Fryderykami w kategoriach „Album Roku Alternatywa“ oraz „Fonograficzny Debiut Roku“.
Dokładnie dwa lata później światło dzienne ujrzał drugi album artystki zatytułowany „Helsinki“. Płyta zyskała status Złotej Płyty już kilka miesięcy po premierze. Wszystkie single z albumu również pokryły się złotem, a najbardziej rozpoznawalny z nich „Hej, Hej!“ przez cztery tygodnie z rzędu był najczęściej granym utworem w największych polskich stacjach radiowych.
Daria Zawiałow zawsze podkreśla, że jej żywioł to koncertowanie. Zagrała na największych polskich festiwalach muzycznych takich jak Pol’and‘Rock Festival, Karków Live Festival, Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. Jako debiutantka wystąpiła na dużej scenie Orange Warsaw Festival, a w 2019 roku zgromadziła kilkadziesiąt tysięcy osób pod dużą sceną na Open’er Festival.

520,321

Monthly Listeners

94,956

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Discovered On

Related Artists

Listen to Daria Zawiałow now.

Listen to Daria Zawiałow in full in the Spotify app