This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

PAVEL HOREJŠ

Popular

 1. 1.
  Učitel
  3:170:30
 2. 2.
  Slečny a ženy
  3:190:30
 3. 3.
  Levný kafe
  3:500:30
 4. 4.
  Majáky
  3:490:30
 5. 5.
  Venuše
  3:280:30
Jmenuji se Pavel Horejš a hudbou si plním svoje sny. Zájem o muziku jsem měl již jako malý, ale až v roce 2008 jsme se odhodlali založit s přáteli naši první kapelu.
Nejprve jsem začínal jako klávesák, později jako kytarista a zpěvák. Postupem času jsem přebral i roli frontmana kapely. Jak už to u spousty kapel bývá, i u nás se velmi často měnilo složení a já jsem byl prakticky jediným stálým členem. Zlomový okamžik přišel v roce 2015, kdy jsem se rozhodl natočit svůj první vlastní singl „Venuše“, a tím to vše začíná.
Od této doby jsem začal pracovat výhradně na vlastní tvorbě. Můj hudebně druhý singl „Souznění“ se rozhodlo podpořit, nejen kvůli silně kontroverznímu tématu, mnoho známých tváří z televize, seriálů či českých filmů. Poté následovaly dvě písně Stíny vestibulu a Majáky. Mým posledním hitem je „Učitel“. V něm popisuji své první pocity a postřehy z učitelské profese. Klip jsme natáčeli s dětmi na ZŠ Lerchova, kde jsem i třídním učitelem. Při té příležitosti jsme vydali i kompilační CD, s našimi nejlepšími písněmi. Neustále na sobě pracujeme, učíme se, sbíráme zkušenosti, ale cíl zůstává i nadále stejný - zpívat lidem, rozdávat jim radost a svými písněmi předávat určité poselství.

11

Monthly Listeners

17

Followers

Where people listen

Singles

Listen to PAVEL HOREJŠ now.

Listen to PAVEL HOREJŠ in full in the Spotify app