Dollz

Popular

 1. 1.
  Diament Mój
  3:110:30
 2. 2.
  Bile Bur Gorne
  3:560:30
 3. 3.
  Czasem drzwi II
  3:540:30
 4. 4.
  Tory
  3:470:30
 5. 5.
  Lawju Bejbe
  3:270:30
Zespół dollZ alternatywny projekt, który łączy ze sobą progresywny/psychodeliczny rock z popem. Zespół wraz z frontmenką Pauliną Kut zadebiutował w 2011 roku.
Trampoliną w ich karierze był program „X-Factor”. W 2012 roku w programie „Must be the music” zaprezentowali singiel pt. „Every Street”, dzięki któremu dotarli do półfinału. Dwa lata później zespół wydał swój debiut fonograficzny pt. „Taa…”. Na EP’ce znalazło się 6 utworów w tym 3 single „Tory” z gościnnym udziałem w teledysku Adama „Nergala” Darskiego, „Czy ktokolwiek?” oraz „Bile Bur Gorne”, który można usłyszeć w programie Przemysława Kossakowskiego pt. „Kossakowski. Szósty zmysł”.
Po trzech latach, 24 marca 2017 roku zespół wydał swój długo wyczekiwany album długogrający z 14-stoma utworami pt. „Sz…Sz…Sz…”. Na albumie znalazł się hit z czołówki serialu telewizyjnego „Złomowisko” pt. „Diament Mój”, singiel znany z koncertu debiutów Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu pt. „Nibyland” oraz ostatni najnowszy singiel pt. „Czasem Drzwi II”, który na potrzeby singla został odświeżony i wydany w digitalu w innej wersji. Promocja albumu zakończy się w 2021 roku kiedy to zostanie wydany ostatni singiel z płyty. W najbliższych miesiącach zespół wraz z wokalistką przygotował wiele nowości muzycznych dla swoich odbiorców. Największym zaskoczeniem i niespodzianką będzie nadchodzący projekt wokalistki Pauliny Kut - BADDY BLUE.

113

Monthly Listeners

104

Followers

Where people listen

Albums

Singles

Listen to Dollz now.

Listen to Dollz in full in the Spotify app