This browser doesn't support Spotify Web Player. Switch browsers or download Spotify for your desktop.

Murat Ekşioğlu

Popular

  1. 1.
    Show The World
    3:420:30
Murat Ekşioğlu, 09 Şubat 2001 tarihinde aslen Ankara’da dünyaya gelmiştir.
Boyu 1.76 cm’dir. Ortaokul mezunudur günümüzde, lise’de eğitim hayatına devam etmektedir. Özellikle 2016 yılında Kalpten Gelen Şarkılar isimli albümünde Aşk Acıtıyor isimli şarkısı ile ciddi bir çıkış yakalamıştır.
Güçlü ve esnek vokali olmasının yanı sıra göz alıcı sahne performansı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Arka arkaya yayınladığı Aşk Acıtıyor, There’s Something More single’ı, Cheap Thrills ve Nasıl Öğrendin Unutmayı gibi daha birçok cover çalışmaları ile büyük beğeni kazanmış, dijital platformlarda listelerin başlarında yer almıştır.
2015 senesine ait olan ses kayıtları ve ilk stüdyo albümü There’s Something More isimli single çalışmasını 2018 yılında hayranları ile buluşturmuştur.
Kendi beste ve cover kayıtlarının resmi web sayfasının yanı sıra, sosyal medya hesaplarında ve konserlerinde paylaşarak ismini duyuran Murat Ekşioğlu, yeni çıkacak olan albüm ve single çalışmasını hayranları ile buluşturmaya hazırlanmaktadır.
İlk dönemlerde sosyal medya fenomeni olarak tanınmış, daha sonra müzik hayatına başlamıştır.
Henüz ilköğretim döneminde iken sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımlar yapmaya başlayan Murat Ekşioğlu, insanları eğlendirmeyi, mutlu etmeyi amaçladığını, şarkı söylerken kendisi olduğunu, ilerleyen dönemlerde kendisini daha da geliştirmek istediğini belirtmiştir.
Murat Ekşioğlu'nun yeni İngilizce teklisi Show The World, 9 Ocakta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

3

Monthly Listeners

1

Followers

Where people listen

Singles

Listen to Murat Ekşioğlu now.

Listen to Murat Ekşioğlu in full in the Spotify app